Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak mam potwierdzenie ale nie dostałem meila o tym, że mam ponownie złożyć wniosek bo loteria zaczyna sie od nowa a przejrzałem to forum i wiele osób takie otrzymało i pytam o to czy nie dostałem tego poniewaz zle cos wypełniłem czy poprostu oni nie musieli mi wcale tego wysyłać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się , moi znajomi też nie dostali tego maila. Po prostu zrobili tak jak ty i aplikowali jeszcze raz. To chyba zależy w którym dniu składałeś pierwszą aplikację, te wnioski które zapisały się  w bazie danych otrzymały wiadomość , a te z nich które się nie zapisały ( problemy techniczne ) nie otrzymały. W końcu gdyby mieli zapisane wszystkie aplikacje, nie przerywali by loterii. 

Poza tym czy to teraz istotne! Heh I tak zrobiłeś tak jak trzeba było, ponieważ loteria wystartowała tak jakby od nowa. Wszystkie wnioski złożone poprzednio ( w etapie I, przed awarią)  są nieważne ...

Przypominam zostało 23 dni . Zleci szybciutko :)

Trzymam kciuki i pozdrawiam .

PS Jak myślicie czy przez tą całą awarię mogły wzrosnąć szanse? Mam na myśli mniejszą liczbę osób aplikujących lub tych co nie złożyła wniosku ponownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stawiasz to w takim kontekście to tak , widać było już w tym temacie ,że dwie osoby nie aplikowały jeszcze raz bo nie dostały powiadomienia na maila ot złożyłem podanie i czekam do maja .Pisałem tutaj ,że sam jestem ciekaw ile takich było , ale żeby się o tym dowiedzieć musimy poczekać do 2 maja chyba wtedy to porusza tutaj larum jaka to Ameryka zła itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Racja Łukasz ,oby było ich jak najwięcej. Z tego co piszesz są takie osoby a ja mam nadzieje że w większej liczbie i to we wszystkich państwach które mogły brać udział. Co na pewno przyczyni się na korzyść osób które aplikowały poprawnie. Poza tym  " Ameryka jest taka zła,  i w ogóle obecny prezydent i , i kurs dolara słaby i przestępczość i te tornada hehhe można tak wymieniać i wymieniać."  Śmieje się z tej całej krytyki, hejtu  który ostatnimi czasy narasta na US . Lecz jest to z korzyścią dla tych którzy mimo wszystko chcą przeprowadzić się do Stanów. Będzie mniejsza konkurencja :) 

Zabrzmiało to bardzo egoistycznie ale hej 

Powiedzcie, a co was najbardziej przyciąga do US ? 

Bo mnie to chyba najbardziej system kapitalistyczny ( a w zasadzie jego prostota ),o dziwo służba zdrowia,  oraz choćby nawet mentalność Amerykańskiego społeczeństwa i jego skłonności destrukcyjne . heh.  A także o zróżnicowanym  klimacie oraz gadżetach elektronicznych(cenach) nie wspominając .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu źle nie życzę , wręcz przeciwnie. Jeżeli mam wygrać to wygram .Mnie przyciąga natura , chęć podszkolenia języka, jeżeli będę maił taka możliwość chęć nakupienia różnych sprzętów wędkarskich , których pomimo otwartego rynku nie uświadczysz w Polsce czy Europie. Szczególnie zależy mnie na łodzi. Łatwiejszy dostęp do broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xJAx napisał:

...co was najbardziej przyciąga do US ? 

Bo mnie to chyba najbardziej system kapitalistyczny ( a w zasadzie jego prostota ),o dziwo służba zdrowia,  oraz choćby nawet mentalność Amerykańskiego społeczeństwa i jego skłonności destrukcyjne . heh.  A także o zróżnicowanym  klimacie oraz gadżetach elektronicznych(cenach) nie wspominając .

Chyba nie bardzo rozumiem ta wypowiedz. Tak czytam i czytam i nadal nic. Pociągają Cię skłonności destrukcyjne i amerykańska służba zdrowia ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszkolić język angielski możesz w Anglii czy też Irlandii..  Fajnie mają na Alasce jeśli chodzi o naturę leczy czy tam znajdziesz odpowiednią dla Ciebie pracę a gdy znajdziesz to czy starczy czy Ci czasu na te wędki czy inne hobby. Pogadaj z ludźmi co tam żyją czy i komu starcza na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...