Skocz do zawartości

Loteria Wizowa DV 2019


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Telesfor napisał:

Ja tez drugi raz powtorzony chyba z 5 razy od DV2014. Mimo wszystko ten pierwszy raz pamieta sie najlepiej gdy mialo sie wtedy konkretne plany i nadzieje, a pozniej to juz wszystko gone with the wind.

Ja za pierwszym razem na nic nie liczylam, czulam ze nie wygram. Teraz jestem w stanach(legalnie) i nie wyobrazam sobie wyjezdzac za jakis czas i baaaardzo mi zalezy. Stres mega duzy, wiekszy niz kiedykolwiek. Moze mnie zechcą skoro już troche pomieszkałam :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Telesfor napisał:

Ja tez drugi raz powtorzony chyba z 5 razy od DV2014. Mimo wszystko ten pierwszy raz pamieta sie najlepiej gdy mialo sie wtedy konkretne plany i nadzieje, a pozniej to juz wszystko gone with the wind.

Dla mnie to siódma próba jeśli dobrze liczę, biorę udział nieprzerwanie od DV2013, dla żony chyba 4 próba.

z upływem lat człowiek się już nie nastawia na wygrana, bardziej przyzwyczajenie hehe. Mieszkamy teraz w Kanadzie więc mamy chociaż namiastkę USA :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ADanielczyk napisał:

Czyli nawet jezeli zostanę wylosowana, ale jeszcze nie wypełnię DS260, to nadal nie będę widoczna w systemie jako „immigration intention” w przypadku starania się o wizę (21/05 mam rozmowę na J1)???

Taka jest chyba oficjalna wykladnia. Odeslanie formularza dopisuje do listy planujacych imigracje. Wczesniej, przynajmniej oficjalnie, udzialem w loterii sie nie interesuja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 zablokował i odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...