Jump to content

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

• Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niech będzie odliczane: http://itsalmo.st/#dv2019

Na razie to bije idiotyzmem... Głupszego wątku dawno nie było...

A tak zmieniając temat to chciałam się pochwalić, że oto właśnie postawiłam stopę na Amerykańskiej ziemi po raz pierwszy jako rezydent!!  na szczęście na lotnisku poszło bardzo sprawnie.

Posted Images

13 minut temu, Rozirozi napisał:

Mam obywatelstwo polskie, ale mieszkam w uk. W takim przypadku gdzie moze odbyć sie rozmowa z konsulem i w jakim języku? 

Przyjedziesz do warszawy i wybierzesz sobie jezyk do rozmowy, polski albo angielski.

1 hour ago, Rozirozi said:

Mam obywatelstwo polskie, ale mieszkam w uk. W takim przypadku gdzie moze odbyć sie rozmowa z konsulem i w jakim języku? 

Po wygraniu loterii wypelnia sie formularz DS-260. Tam podajesz obecny adres zamieszkania i na tej podstawie otrzymujesz przydzial do konkretnej ambasady. Moze byc to np. Londyn, nie musi byc to Warszawa. Watpie zeby rozmowa z konsulem w Londynie mogla sie odbywac po polsku.

5 minut temu, Xarthisius napisał:

Po wygraniu loterii wypelnia sie formularz DS-260. Tam podajesz obecny adres zamieszkania i na tej podstawie otrzymujesz przydzial do konkretnej ambasady. Moze byc to np. Londyn, nie musi byc to Warszawa. Watpie zeby rozmowa z konsulem w Londynie mogla sie odbywac po polsku.

Nawet nie tyle przydzial, co poprostu jest wybor gdzie sie chce miec rozmowe. Ja mieszkalem w Irlandii, ale wybralem Warszawe na rozmowe.

Witam poszly 2 zgloszenia. Ale 2 byki chyba? Mieszkamy w Anglii 3lata,a w 9 punkcie odruchowo wpisalismy Poland. Czy to nas zdyskwalifikuje. Ja i zona ma my wyksztalcenie wyzsze. Studia licencjat/inzynierskie zaznaczyslismy-Degrre University. Prosze was o odp. Dziekuje Pozdrawiam 

2 minutes ago, Wojtek18 said:

Witam poszly 2 zgloszenia. Ale 2 byki chyba? Mieszkamy w Anglii 3lata,a w 9 punkcie odruchowo wpisalismy Poland. Czy to nas zdyskwalifikuje. Ja i zona ma my wyksztalcenie wyzsze. Studia licencjat/inzynierskie zaznaczyslismy-Degrre University. Prosze was o odp. Dziekuje Pozdrawiam 

To drugie nie ma wiekszego znaczenia. Jak byla instrukcja w punkcie 9?

3 minutes ago, Xarthisius said:

To drugie nie ma wiekszego znaczenia. Jak byla instrukcja w punkcie 9?

Wygooglalem (Country where you live today.). Nie sadze, zeby byl z tym jakis problem. W razie wylosowania, poprawnie wypelnijcie miejsca zamieszkania w DS-260 i tyle.

• sly6 locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...