Jump to content
sly6

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

42 minuty temu, Rozirozi napisał:

A jest tu ktoś kto miał rozmowę w innym kraju niz Polska?  Nie uśmiecha mi się przyjazd do Warszawy hehe 

byly takie osoby..masz to w tematach o loterii. Wybierasz w ds gdzie chcesz mieć rozmowę i tyle.

Witam!

Czy moze mi ktos pomoc!!!! Zawsze kiedy probuje uzyc "photo tool" sciaga mi sie jakis plik i nie moge kompletnie nic z tym zrobic ani uzyc tego programu do obrobki mojego zdjecia! Czy robie cos zle? Wam tez tak sie dzieje? 

8 minut temu, przemo_400m napisał:

Witam!

Czy moze mi ktos pomoc!!!! Zawsze kiedy probuje uzyc "photo tool" sciaga mi sie jakis plik i nie moge kompletnie nic z tym zrobic ani uzyc tego programu do obrobki mojego zdjecia! Czy robie cos zle? Wam tez tak sie dzieje? 

A koniecznie musisz obrabiać swoje zdjęcie? Nie spełnia wymogów przed obróbką? Użycie photo tool nie jest obowiązkowe. 

Jak wyżej, musisz mieć zainstalowany/aktualny Flash Player i zezwolić przeglądarce na jego uruchamianie.

On 10/22/2017 at 10:09 PM, Rozirozi said:

A jest tu ktoś kto miał rozmowę w innym kraju niz Polska?  Nie uśmiecha mi się przyjazd do Warszawy hehe 

Była tu gdzieś na forum dziewczyna która miała w Londynie rozmowę, poszukaj to sie dowiesz... ja juz nie pamietam gdzie to było.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...