Jump to content
sly6

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

Oczywiście, będę zwracał na to uwage.
Mam tylko nadzieje, ze Trump nie zawiesi loterii zgodnie z tym co obiecywał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zwykle o tej porze chyba jakieś odliczanie już było w wątku. A w tym roku albo jakoś nadzieja w ludziach zgasła albo hiperentuzjastów tym razem nie obrodziło. Jak by nie było ostatnia historyczna szansa i wszystko się okaże za miesiąc.

Nie no czemu ostatnia, Trump straszy i straszy ale jakoś to idzie. Liczę że z likwidacją loterii będzie jak z obniżkami podatków w Polsce :lol:

• Upvote 3

Tak się ostatnio zastanawiałem jak wiele (bo nie wierze ,że 2 mają nagle nie pojawi się tutaj wylewanie żalu) osób pojawi się tutaj i zacznie lamentować ,że nie zostali powiadomieni o tym ,że trzeba było jeszcze raz się rejestrować. 

Właśnie zauważyłem ,ze straszny cisza i spokój tutaj , ale to chyba  dobrze.

Wtorek 15 maja o godzinie 18 sprawdzamy zgłoszenia o wygranej w loterii dv 2019.

1 hour ago, sly6 said:

Wtorek 15 maja o godzinie 18 sprawdzamy zgłoszenia o wygranej w loterii dv 2019.

We wtorek 15 maja o godzinie 18 to sie zaczyna DDoS. Wyniki pewnie sprawdzimy 3-4 dni pozniej ;)

Edited by Xarthisius

1 godzinę temu, sly6 napisał:

Racja, zapomniałem o przesunięciu terminu ... :facepalm:

Dnia 4.04.2018 o 22:27, motorolnik napisał:

Zwykle o tej porze chyba jakieś odliczanie już było w wątku. A w tym roku albo jakoś nadzieja w ludziach zgasła albo hiperentuzjastów tym razem nie obrodziło. Jak by nie było ostatnia historyczna szansa i wszystko się okaże za miesiąc.

Mniej czasu mam na odlicznie. Ale to co odliczamy już? Pwoedzcie jeszcze kiedy wyniki :) 

Edited by szaman
zle wpisałem
  • Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...