Jump to content
sly6

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

On 4/25/2018 at 12:51 PM, Ariadna said:

Witajcie,

mam dwa pytania. Przewertowałam trochę forum ale na razie nie trafiłam na odpowiedzi. Jeśli są to przepraszam i proszę o wskazanie miejsca bo danych jest tu ogrom :)

Po pierwsze: dlaczego piszecie, że wysoki numer typu 31xxx właściwie nie pozwala na otrzymanie zielonej karty. Skoro limit to 50 000 to teoretycznie nawet numer 49xxx kwalifikuje mnie. Domyślam się, że do limitu 50 000 wliczają się wszystkie dodatkowe osoby przechodzące proces razem ze szczęśliwym wylosowanym? Tzn. osoba z numerem 00001 ma we wniosku żonę i 2 dzieci i automatycznie zabierają 4 miejsca za 1 wylosowany los?

Po drugie: dlaczego tak właściwie okres oczekiwania na wyniki jest tak długi? Skoro to ślepy los, losowanie komputera to przecież potrzeba na to 1 godziny a nie pół roku. Daleka jestem od różnych teorii spiskowych ;) ale zastanawiam się po co im pół roku po zakończeniu loterii... Jakoś nie mam pewności czy przy dzisiejszym stanie techniki, Big data science, handlowaniu na lewo i prawo naszymi danymi, cookies itp itd USA nie pokuszą się o wykorzystaniu tego do wstępnej weryfikacji. Może macie dane lub przemyślenia w tym temacie?

Wez pod uwagę ze wiz jest owszem 50000 ale wylosowanych jest 100000, tak na zapas, bo wiele osób wylosowanych rezygnuje. Tak wiec jesli dla Europy jest 18000 wiz to wylosowanych jest 36000 (mniej więcej), do tego każda osoba która pozytywnie przejdzie interview teoretycznie może zgarnąć nie 1 ale np. 4 wizy (na zone i 2 dzieci), tak wiec szansa nie dostania wizy rośnie wraz z numerem. Sprawdź sobie Visa bulletin to zobaczysz o ile numerów co miesiąc stawka sie przesuwa a bez problemu sobie statystycznie oszacujesz mniej więcej do jakiego numeru wiz starczy....

Hej kiedy będzie można sprawdzać wyniki loterii? pozdrawiam

Edited by truski27

2 godziny temu, truski27 napisał:

Hej kiedy będzie można sprawdzać wyniki loterii? pozdrawiam

15 maja po godzinie 18 polskiego czasu jeśli chodzi o Polskę. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...