Jump to content
sly6

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

Moje drugie i prawdopodobnie ostatnie podejście, bo nawet jak będzie jeszcze jedna loteria to chyba lepiej sobie żony Amerykanki szukać :D

Ech ale i tak jest bardzo mała szansa. Inna sprawa, że chyba o 18.00  to serwery będą tak zapchane, że nie będzie dało się sprawdzić, więc dodatkowe godziny stresu :D

12 minut temu, Julia Anastazja Janiak napisał:

Próbowałam sprawdzić teraz i pisze ze moj confirmation Numbers ma za mało znaków (a oczywiście ma 16 i dokładnie spisany) 

mysicie ze ten błąd wynika z tego ze wyniki po 18 czy mam coś nie tak z numerem? 

Poprawny numer powinien zaczynac sie od "2019". Ale chyba warto poczekac najpierw do 18:00. W przypadku problemu istnieje tez opcja odzyskania numeru uzywajac danych personalnych uzytych przy rejestracji (email, nazwisko itd.)

Edited by Telesfor

13 minut temu, Telesfor napisał:

Poprawny numer powinien zaczynac sie od "2019". Ale chyba warto poczekac najpierw do 18:00. W przypadku problemu istnieje tez opcja odzyskania numeru uzywajac danych personalnych uzytych przy rejestracji (email, nazwisko itd.)

Tak tak zaczyna się od 2019 i łącznie ma 16 znaków. No coz będę czekać 

na stronie nie jest jeszcze dostępny formularz do sprawdzania wyników DV-2019...

30 minut temu, LukeFlorida napisał:

Moje drugie i prawdopodobnie ostatnie podejście, bo nawet jak będzie jeszcze jedna loteria to chyba lepiej sobie żony Amerykanki szukać :D

Ech ale i tak jest bardzo mała szansa. Inna sprawa, że chyba o 18.00  to serwery będą tak zapchane, że nie będzie dało się sprawdzić, więc dodatkowe godziny stresu :D

Bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie bedzie kolejnej loterii? :unsure::mellow:

2 minuty temu, Peter_47 napisał:

Bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie bedzie kolejnej loterii? :unsure::mellow:

Prawdopodobieństwo zawsze jest tutaj wszystko jest możliwe . Aczkolwiek spójrz na to , że już tegorocznej loterii miało nie być a jest :) 

1 minutę temu, monk napisał:

Prawdopodobieństwo zawsze jest tutaj wszystko jest możliwe . Aczkolwiek spójrz na to , że już tegorocznej loterii miało nie być a jest :) 

Czyli z uśmiechem na ustach można by powiedzieć, ze wszystko jest jedną wielką loterią :) Pozdro!

• Upvote 1

Drugi raz  biorę udział w loterii. 

Teraz na luzie. Nastawienie, że szansa na wygraną jest niesamowicie niska. A nawet jak się uda to można mieć za wysoki numer (co widzę po obawach użytkowników, którzy wygrali w DV2018). W kwietniu sobie dopiero o niej przypomniałam. Natomiast w zeszłym roku nie było chyba dnia bym o tym nie myślała, śledziłam forum, czytałam i oczywiście nastawiona byłam na wygraną :rolleyes:

Dużo lepiej jest z tegorocznym podejściem ^_^

Edited by error
  • Like 1

A możecie, tak na zaś, przypomnieć jak to było z wnioskiem DS260? Dostęp do wniosku otwiera się automatycznie zaraz po pozytywnym wyniku? Czy trzeba iść specjalnie do jakiejś stronki? Jakiej?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...