Jump to content
sly6

Loteria Wizowa DV 2019

Recommended Posts

16 minut temu, error napisał:

Drugi raz  biorę udział w loterii. 

Ja tez drugi raz powtorzony chyba z 5 razy od DV2014. Mimo wszystko ten pierwszy raz pamieta sie najlepiej gdy mialo sie wtedy konkretne plany i nadzieje, a pozniej to juz wszystko gone with the wind.

T. Love -  Stany     świetny  utwór ale już jakby mniej aktualny...puszczę sobie jak bd sprawdzał wyniki  :lol:

...najlepsze jest to, że nikt na prawdę nie wie gdzie jego szczęście faktycznie się znajduje. 

...a co ja mam powiedzieć, emigracją do USA zacząłem się interesować od grudnia 2017 teraz żałuje że nie pomyślałem o tym odrobinę wcześniej żeby dziś też czekać na godzinę 18.00 :) Jedynie pozostaje mi czekać teraz na jesień (o ile wiadomo co) ;)

Godzinę temu, Telesfor napisał:

Ja tez drugi raz powtorzony chyba z 5 razy od DV2014. Mimo wszystko ten pierwszy raz pamieta sie najlepiej gdy mialo sie wtedy konkretne plany i nadzieje, a pozniej to juz wszystko gone with the wind.

Ja za pierwszym razem na nic nie liczylam, czulam ze nie wygram. Teraz jestem w stanach(legalnie) i nie wyobrazam sobie wyjezdzac za jakis czas i baaaardzo mi zalezy. Stres mega duzy, wiekszy niz kiedykolwiek. Moze mnie zechcą skoro już troche pomieszkałam :D haha

a teraz trolowanie roku bo stwierdza, ze cos sie zepsulo i prosze jeszcze sie rejestrowac z nowymi zdjeciami, wyniki w Listopadzie :D

Czyli nawet jezeli zostanę wylosowana, ale jeszcze nie wypełnię DS260, to nadal nie będę widoczna w systemie jako „immigration intention” w przypadku starania się o wizę (21/05 mam rozmowę na J1)???

1 godzinę temu, Telesfor napisał:

Dla mnie to siódma próba jeśli dobrze liczę, biorę udział nieprzerwanie od DV2013, dla żony chyba 4 próba.

z upływem lat człowiek się już nie nastawia na wygrana, bardziej przyzwyczajenie hehe. Mieszkamy teraz w Kanadzie więc mamy chociaż namiastkę USA :p

23 minuty temu, ADanielczyk napisał:

Czyli nawet jezeli zostanę wylosowana, ale jeszcze nie wypełnię DS260, to nadal nie będę widoczna w systemie jako „immigration intention” w przypadku starania się o wizę (21/05 mam rozmowę na J1)???

Taka jest chyba oficjalna wykladnia. Odeslanie formularza dopisuje do listy planujacych imigracje. Wczesniej, przynajmniej oficjalnie, udzialem w loterii sie nie interesuja. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...