Skocz do zawartości

ROC processing times


BBerry

Rekomendowane odpowiedzi

Najblizsze USCIS jest 2 godz ode mnie, innego office nie ma blizej. Podejrzewam ze w tym samym budynku beda fingerprints do obywatelstwa co infopass pieczatka. Moje USCIS jest w porzadku, jak patrzylam miesiac temu to mozna bylo dostac appointment na drugi dzien. Nie chce mi sie dwa razy jechac w listopadzie, wiec dlatego odczekam bo chce zalatwic obie sprawy w ten sam dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 godzin temu, BBerry napisał:

Najblizsze USCIS jest 2 godz ode mnie, innego office nie ma blizej. Podejrzewam ze w tym samym budynku beda fingerprints do obywatelstwa co infopass pieczatka. Moje USCIS jest w porzadku, jak patrzylam miesiac temu to mozna bylo dostac appointment na drugi dzien. Nie chce mi sie dwa razy jechac w listopadzie, wiec dlatego odczekam bo chce zalatwic obie sprawy w ten sam dzien.

Najczesciej budynki odcisków i innych spraw sa odzilone. Ja bym wygogglowala adresy i zobaczyła jakie sa odległości od siebie. To sa łatwo dostępne informacje. Raczej bym sie nie nastawiała, ze sa w tym samym budynku, bo prawdopodobnie sie rozczarujesz. Ja tez mam 2h jazdy do najbliższego uscis i odciski pobierają w kompletnie innym miejscu, wcale nie blisko siebie, wiec wiem ze siedzenie 4h w samochodzie na same dojazdy jest mało przyjemne, no chyba ze ktoś naprawdę lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odciskow palcow dla wszystkich spraw nie robi sie w ASC? Dla DV przynajmniej tak jest. Tu https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=offices.type&OfficeLocator.office_type=ASC mozna sobie sprawdzic gdzie jest biuro ktoremu sie podlega. Co prawda, w uzasadnionych przypadkach, mozna sie zglosic do dowolnego biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2. 3 tygodnie temu wyslalam zapytanie przez USCIS ("czemu tak dlugo?") gdzie mozna wpisac number swojej sprawy i powod zapytania, w automatycznym maily napisali mi tego samego dnia "your request number is... expect the reply from us by Oct 28th"

Zero odpowiedzi w tymze terminie. Takze widac, jak oni tam pracuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...