Skocz do zawartości

Przeprowadzka do NC


Virago

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.05.2018 o 19:46, americanstories napisał:

Witam.

Hehe, Ameryka burgerami i pizzą płynie, ale zależy co lubicie :) Generalnie polecałbym spacer w okolicach Glenwood Avenue, sporo tam ciekawych miejsc. Oprócz tego wiadomo, porządny burger w Bad Daddy's, jedliśmy całkiem w porządku sushi w "Sushi O Raleigh", Brewery Bhavana też ok. Jeżeli lubicie neapolitańską pizzę to zachęcam do odwiedzenia Treforni w Durham (przy okazji warto zobaczyć Duke University bo jest tam bardzo fajnie). W Durham jest też pyszne Dashi Ramen.

Co do Yelp, ciężko się sugerować - amerykanie często wystawiają piąteczki za atmosferę w restauracji itd. Parę razy się nacięliśmy : ))

 

Pozdrowienia

 

Btw, co to sie dzieje z ulewami w NC. Widze ze chimney rock zamkniety z powodu osuwisk ziemi, w okolica raleigh/cary tez takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 6/1/2018 at 6:15 AM, Dread said:

Btw, co to sie dzieje z ulewami w NC. Widze ze chimney rock zamkniety z powodu osuwisk ziemi, w okolica raleigh/cary tez takie problemy?

Wiesz co, pada ostatnio co parę dni, ale w naszych okolicach jest raczej spokojnie, żadnych podtopień, osuwisk itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, mdz394 said:

Witam Polaków w NC!

Przeprowadzam się do NC za kilka miesięcy i zaczynam szkołę medyczną za na Duke University. Czy jest spora Polonia w Research Triangle? Czy może są jacyś inni studenci z Polski lub dzieci imigrantów jak ja? Ciekaw jestem!

Hehe wiesz co, my mamy swoją mini Polonię tutaj ale to ludzie pracujący w okolicach 30tki, co oczywiście niczego nie sugeruje :D Wiem też, że w jakichś kościołach Polacy spotykają się regularnie, jeśli Cię to interesuje. Do czego dążę - bywamy na imprezkach od czasu do czasu i jest tutaj od groma ludzi z Europy na studiach, również z Polski, więc jestem przekonany , że znajdziesz bratnie dusze :) Duke, UNC, NC State i kilka innych szkół dookoła - warto może przejrzeć jakieś fora itd. 

Jakbyś miał pytania - śmiało. Zazdrościmy studiów na Duke, zajebiste miejsce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Dnia 3.06.2018 o 10:07, mdz394 napisał:

Witam Polaków w NC!

Przeprowadzam się do NC za kilka miesięcy i zaczynam szkołę medyczną za na Duke University. Czy jest spora Polonia w Research Triangle? Czy może są jacyś inni studenci z Polski lub dzieci imigrantów jak ja? Ciekaw jestem!

Gratuluje! Swietna uczelnia, i kampus robi wrazenie! Czesto mialam tam okazje bywac, w szczegolnosci w czesci jadalnej, gdzie na parterze (czy nieco nizej?) spedzalismy wieczory i gralismy w jakies gry planszowe i slowne :D Jestem przekonana, ze Ci sie tam spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...