Skocz do zawartości

Buduję swoje FAQ, zaprasza do burzy mózgów :)


Maciej Carlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A swoja droga, cala ta dyskusja przypomina mi rozmowy z mezem kiedy myslimy na glos "jak zyc kiedy wygramy Powerball." Gdzie mieszkac, jakie fundacje podtrzymywac finansowo, jakie samochody kupic, jak podzielic majatek z rodzina... ot takie sobie mysli. Maciej Carlos tez tak samo sobie marzy, bo to nie sa plany ale wlasnie takie fantazjowanie publicznie. Niech sobie marzy, sa glupsze sposoby na spedzanie czasu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maciej Carlos napisał:

@Roelka Czyli pierwsze ~6 miesięcy bez pracy? Chyba że jakieś "fuchy" jak tutaj, znam się na wykończeniach a przez internet też zarabiam, mojego PayPala chyba nikt nie będzie kontrolował. No ale na mieszkanie to tak nie zarobię. 

@sly6 nie zrozumiałem kontekstu :D Nie jestem w stanie powiedzieć jakie jest życie po 30-stce ale wydaje mi się że jest więcej kotwic i odpowiedzialności niż mam teraz, wolny niczym ptak :D w USA czy nie w USA, niektórym to i u rodziców mieszkając jest ciężko kwestia ambicji i obrotów jakie się ma ;)

 

to Ci się wydaje. Zobaczysz ludzi starszych niż 40 lat i zaczynają życie,żyją pełnią życia a podobno maja mieć pod górkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, katlia napisał:

Dlaczego ciagle piszesz o tym PayPalu? Przeciez to nie zadne rozwiazanie. PayPalem nie zaplacisz za benzyne, czy za jedzenie, czy za autobus. Gotowka i karta kredytowa: tak. 

Korzystasz z PayPal? Można wypłacić pieniądze. Zarobione dolary z Paypala mam w portfelu. Nie będę wchodzić w dyskusję czy to plany czy marzenia. Odkładam pieniądze od roku, mam tam dziewczynę i konkretne cele, myśl co chcesz ale Twój post był irytujący, ja nie poddaję ocenie Twoich rozważań. Jestem tu bo czegoś nie wiem, a chciałbym wiedzieć i o tym tu się rozmawia, padło dużo mądrych postów i za te jestem wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, katlia napisał:

Dlaczego ciagle piszesz o tym PayPalu? Przeciez to nie zadne rozwiazanie. PayPalem nie zaplacisz za benzyne, czy za jedzenie, czy za autobus. Gotowka i karta kredytowa: tak. 

 

https://www.thebalance.com/paypal-debit-and-credit-cards-315161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...