Skocz do zawartości

Prezent dla Amerykanki


MarQueS

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, andyopole napisał:

Tak, a na polce kartka: Pottery from Italy.  Widziałem na własne oczy!

O a u mnie made in Poland , byly rowniez ozdoby świąteczne z Boleslawca, oraz piękne polskie bombki, czekoladki i wiśnie w likierze z Mieszko i wiele innych polskich dobroci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amy napisał:

O a u mnie made in Poland , byly rowniez ozdoby świąteczne z Boleslawca, oraz piękne polskie bombki, czekoladki i wiśnie w likierze z Mieszko i wiele innych polskich dobroci. 

Może mają tam pracownika z Polski, który zadbał nalezycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa mielona powstaje z tych ziaren które spadły na podłogę i zostały pozamiatane razem z kurzem z tejże podłogi, a następnie razem zostały zmielone. Poczytaj jakieś forum baristów i sam wyciągnij wnioski. Poza tym na prezenty nie powinno się skąpić https://www.przyjacielekawy.pl/p/kawa-ziarnista-blue-mountain-250-g/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarQueS napisał:

Jeszcze jedno jaka marka kawa najlepiej przywieść do USA, po drugie ziarnista czy mielona itp ? 

 

Dla konesera kawy tylko ziarnistą, najlepiej wcześnie paloną, tzn. nie dłużej niż kilka dni przed zakupem. W USA bez rpoblemu mozna kupić każdy rodzaj nawet narzadszychj kaw, więc po prostu skoncentruj się na tym żey była dobra a nie "niezwykła" ;) Na pewno nie z supermarketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quarterback87 napisał:

Kawa mielona powstaje z tych ziaren które spadły na podłogę i zostały pozamiatane razem z kurzem z tejże podłogi, a następnie razem zostały zmielone. Poczytaj jakieś forum baristów i sam wyciągnij wnioski. Poza tym na prezenty nie powinno się skąpić https://www.przyjacielekawy.pl/p/kawa-ziarnista-blue-mountain-250-g/ :)

 

Ze względu na cenę Blue Mountain to jedna z najczęściej fałszowanych kaw, odradzam zakupy przez internet czyba że się ma 100% pewności że sklep kupuje bezpośrednio od producenta i nie kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...