Skocz do zawartości

Mam 20 lat i Bardzo poważnie myślę o emigracji do USA


Marcin4M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do wizy K-1 to on najpierw potrzebuje się poznać z Amerykanką ;)

A co do utrudniania sobie otrzymania wizy turystycznej przez wzięcie udziału w loterii, to nie stwierdzono żadnej zależności. Przypadki na forum były, że ktoś brał udział w loterii, nawet wiele razy, a i tak nie miał problemów z wyjazdem turystycznym.

OP powiela jakieś przesądy sprzed lat, które obecnie nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Zalecam poczytanie forum i nie planowanie emigracji na wizie do tego nie przeznaczonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin4M napisał:

Hahaha nie no aż takim desperatem to nie jestem aby brać ślub z facetem dla green card :P Ale widzę że jesteś z NYC  jesteś otwarty na pomoc? 

a co od siebie dasz,dajesz już teraz? A co do kursu by się sprzedać,idź do ludzi i zobaczysz czy się sprzedaż bo znam podobne kursy,osoby i niby masz kurs a stoisz w miejscu. Zasada taka,dajemy później prosimy,pokazujesz kim jesteś. Bo to ze chcesz to miliony chcą podobnych do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sly6 napisał:

a co od siebie dasz,dajesz już teraz? A co do kursu by się sprzedać,idź do ludzi i zobaczysz czy się sprzedaż bo znam podobne kursy,osoby i niby masz kurs a stoisz w miejscu. Zasada taka,dajemy później prosimy,pokazujesz kim jesteś. Bo to ze chcesz to miliony chcą podobnych do Ciebie.

Osoba która pomoże napewno nie będzie zapomniana  myślę że jakaś drobna gotówka wchodzi w grę jak najbardziej. Ale po za korzyścią majątkową taka osoba zyska zaufanego człowieku skoro ktoś mi pomoże dlaczego w przyszłości ja mam nie pomóc tej osobie? Przecież to oczywiste, wdzięczność to podstawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...