Skocz do zawartości

Floryda w czerwcu (Clearwater, Sarasota)


Kuba1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktos sie orientuje jak pogoda sie ksztaltuje w zatoce meksykanskiej na poczatku czerwca? niby sezon huraganow sie zaczyna, ale bardziej martwi mnie deszcz i pochmurne niebo, czy czesto pada?

Interesuja mnie dwie lokalizacje siesta key w sarasocie oraz Clearwater, i tutaj mam pytanie, wiem ze na siesta key jest bialutki piasek ktory nie nagrzewa sie od slonca, czy w clearwater jest taki sam? czy moze w poblizu tych miejscowosci sa mniejsze z ladnymi plazami gdzie znajde jednak tansze apartamenty? 

Odnosnie Clearwater ktora lokalizacje polecacie clearwater beach czy moze indian rocks? Interesuja mnie lokalizacje jak najblizej wody, spokojne okolice ale z mozliwoscia dojscia na pieszo do restauracji, sklepow itp itd

Ktora lokazlizacja wg was jest lepsza sarasota czy clearwater?

Moze ktos z was byl w tych miejscach i moze podac namiary( ewentualnie polecic) na osrodki do wynajmu? airbnb i vrbo sprawdzone ale wiem ze cale apartamentowce maja wlasne strony www i nie zawsze mozna je latwo znalec w google.

 

Z gory dzieki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem tylko w miami. We wrzesniu. Piasek bardzo gorący ;) i to  niby bł ten deszczowy sezon, ale nie było tak, że cały dzien padało. Wciaz było slonecznie, ale po południu gdy już było ciemno porafiło nagle padać przez półtorej godziny non stop. Cieply, letni deszcz :)nigdy nie korzystalem z airbnd gdyz ceny bardzo podobne jak w motelach, w hotels.com jak wyspisz 10 nocy dostajesz 1 noc gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu nie pada, a nawet jesli to 15min intensywnych opadow i koniec. Nad Zatoka Meksykanska piasek jest bialy na  kazdej plazy, nie nagrzewa sie jak piasek w Miami Beach. Indian Rocks jest duzo spokojniejsze niz Clearwater  Beach, mniej restauracji, prawie wcale nie ma sklepow bez wlasnego transportu poza plaza nie ma duzo atrakcji. Clearwater  Beach to typowa miejscowosc turystyczna,duzo punktow gdzie mozna zjesc sporo sklepikow. Mimo,ze zawsze jest duzo turystow, to plaza nie jest bardzo zatloczona bo jest szeroka. Wzdluz wybrzeza kursuje Suncoast Beach Trolley wiec bedac w jednym miejscu mozna pojechac do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, samochod i tak bedzie wiec w sumie spokoj indian rocks nie przeszkadza, kwestia jest znalezienie lokum w przystepnej cenie, co na clearwater beach moze byc ciezkie, a byl ktos w marco island? jest jakas typowa strona w stanach z wynajmem apartamentow lub villi? nie chodzi mi o airbnb.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie w jakim sensie? wynajmu czy zycia? udalo mi sie znalezc bardzo duzo willi w marco, moze nie najtanszych w okolicach 4-5 tys za 12 dni za 10 osob, czego nie udalo mi sie w siesta lub clearwater, bradenton to jakas czesc sarasoty rozumiem? w sumie interesuje mnie kazde miejsce byle byla ladna plaza i bezpieczna okolica ( nienagrzewajacy sie piasek bedzie napewno wielkim plusem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...