Skocz do zawartości

Floryda w czerwcu (Clearwater, Sarasota)


Kuba1986

Rekomendowane odpowiedzi

Na Marco Island to w zasadzie plaza i tylko plaza (duzo rodzin z malymi dziecmi,emeryci). Clearwater jest bardzo "turystyczne" jak ktos szuka "nightlife" to tu znajdzie,  Indian Rock  jest spokojne, St Pete Bech jest bardziej busy niz Indian Rock. Plaze wszedzie sa piekne, szerokie, z bialym piaskiem. wybor miejsca zalezy kto jedzie, czego szuka i na co go stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, dzieki wielkie, u nas bedzie mix totalny od malych dzieci, mlodych po emerytow, dlatego wiedzac czego moge sie spodziewac po miejscu najbardziej mnie interesuje, wychodzi ze clearwater zadowoli kazdego jednak ze wzgledu na same hotele na plazy w przeliczeniu na osobe wychodzi najdrozej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Postanowione, bilety zakupione, hotele zabukowane, przylot do miami, tam zamierzamy spedzic 3 dni, pozniej orlando na 4 dni (parki i NASA), a nastepnie ze wzgledu na dosc spora grupe rodzinna w roznym wieku padlo na Marco Island gdyz bylo to jedyne miejsce w przyzwoitej cenie gdzie mozemy razem wypaczac w jednej willi. Czytalem gdzies na forum ze na florydzie znajduje sie cos takiego jak NASA tyle ze amerykanskich sil powietrznych? cos ktos wie na ten temat? jakis namiar? warto? co warto by bylo jeszcze zobaczyc znajdujacych sie w zasiegu tych miejsc? pomijajac Everglades.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kuba1986 napisał:

Postanowione, bilety zakupione, hotele zabukowane, przylot do miami, tam zamierzamy spedzic 3 dni, pozniej orlando na 4 dni (parki i NASA), a nastepnie ze wzgledu na dosc spora grupe rodzinna w roznym wieku padlo na Marco Island gdyz bylo to jedyne miejsce w przyzwoitej cenie gdzie mozemy razem wypaczac w jednej willi. Czytalem gdzies na forum ze na florydzie znajduje sie cos takiego jak NASA tyle ze amerykanskich sil powietrznych? cos ktos wie na ten temat? jakis namiar? warto? co warto by bylo jeszcze zobaczyc znajdujacych sie w zasiegu tych miejsc? pomijajac Everglades.

Pozdrawiam

Chyba masz na mysli Kennedy Space Center

https://www.kennedyspacecenter.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie :) po pierwsze napisalem:

Cytuj
3 godziny temu, Kuba1986 napisał:

znajduje sie cos takiego jak NASA tyle ze amerykanskich sil powietrznych

czyli NASA nie nasza, rozwine troche mysl bo widocznie zle to troche ujalem :) wiec od poczatku, chodzilo mi o to ze gdzies wyczytalem ze jest na florydzie( nie wiem czy to jest muzeum czy jakiegos innego typu atrakcja) cos w podobie Kennedy SPace Center ( ja to nazwalem NASA - poprostu bylo mi latwiej i nie sadzilem ze zostane zle odebrany) na temat sil powietrznych USA ale byc moze jest to to co napisal Kzielu: 

Cytuj
3 godziny temu, kzielu napisał:

Jest Naval Aviation Museum w Pensacoli

 

jezeli znajduje sie tylko to na florydzie z tegio tematu to i tak odpada ze wzgledu na polozenie. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Kuba1986!

Wiem, że trochę późno odpowiadam... Ja mieszkam w Sarasocie. Do plaży Siesta Key Beach mam jakieś 20 minut samochodem. Plaża przepiękna i nawet jak będziecie na Marco Island, naprawdę warto sobie zrobić wycieczkę do Sarasoty. :) Tutaj http://kierunekfloryda.com/co-warto-zobaczyc-w-sarasocie/ opisałam dokładnie, co można zobaczyć w Sarasocie. :) 

Jeśli chodzi o czerwiec, różnie bywa, moi rodzice przylecieli pod koniec maja i prawie cały czerwiec tutaj spędzili i niestety deszcz popsuł nam niektóre plany wycieczkowe. Ale mam nadzieję, że jak Wy przyjedziecie będzie ok. :)

Jak masz jakieś pytania odnośnie Florydy, co zobaczyć itp., śmiało pisz. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...