Skocz do zawartości

Zakup laptopa przez wujka


Izabela Duczmal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dnia 9.11.2017 o 15:12, truski27 napisał:

może niech Ci wyśle wujek paczką morską, ja przynajmniej z doświaczenia wiem że te  mniejsze paczki nie są tak sprawdzane:)

Właśnie z tego co czytałam to to czy sprawdzą to jest loteria, a ja szukam w miarę pewnego rozwiązania 

Dnia 8.11.2017 o 23:55, olmeca napisał:

Upewnij się, że do tego lapa dostaniesz gwarancję worldwide respektowaną w Polsce, bo w innym przypadku odeślesz sprzęt z powrotem w razie problemu.

Kontakt z urzędem celnym może unikniesz, a może nie. Nikt nie da pewności, że to Cię ominie.

Z tym akurat nie powinno być problemów bo planuję kupić konkretny model Asusa (ostateczna decyzja zależy od przecen) a ta firma ma gwarancje respektowana na całym świecie. Jednak z doświadczenia wiem ze najczęściej sprzęt psuje sie po gwarancji lub jeżeli podczas, to gwarancja tego nie obejmuje 

 

Dnia 10.11.2017 o 07:46, mcpear napisał:

Jeszcze jedno pytanie mnie naszło. Czy planujesz ubezpieczyć paczkę? Do jakiej wartości? Czy ten przewóz nadal się kalkuluje z ubezpieczeniem? Pytam bo jestem ciekawy, jakbyś mogła się podzielić

 

Też o tym czytałam, muszę się jeszcze zorientować, bo chciałabym ubezpieczyć paczkę na jej rzeczywistą wartość, ale jeszcze nie orientowałam sie czy nie będzie z tym kłopotu skoro będą dokumenty na jej mocno zaniżoną wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...