Skocz do zawartości
adi4912

Sponsorowanie pracownicze

Recommended Posts

Witam, mógłby ktoś mi objaśnić na czym to polega ? Jakie sa koszty ? Ile to trwa? Czy trzeba naprawdę coś potrafić , żeby ubiegać się o sponsorowanie pracownicze ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O sponsorowanie pracownika stara się pracodawca, który chce go zatrudnić. Nie pracownik.

Pracodawca musi udowodnić, że na rynku lokalnym nie ma specjalistów, jacy są mu potrzebni i dlatego chce ponieść koszty i ściągnąć kogoś z poza USA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jaki sposób ma to udowodnić jest chodzi np. O prace związane w środku domu , typowa wykończeniowka 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawnika zazwyczaj ma pracodawca.

Nie wiem czy byly takie przypadki.. ale troche watpie, zeby "budowlaniec" byl pożądanym zawodem przy sponsorowaniu pracowniczym.  Latwiej i taniej jest zatrudnic budowlańców ktorzy juz w USA sa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

38 minut temu, adi4912 napisał:

W jaki sposób ma to udowodnić jest chodzi np. O prace związane w środku domu , typowa wykończeniowka 

Nie ma szans na sponsorowanie w typowej wykonczeniowce - to kosmicznie nierealne - z wielu wzgledow...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Np? Mam znajomego który jest sponsorowany w firmie ojca a robią na zewnątrz jakieś budowy

Edytowane przez adi4912

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, adi4912 napisał:

Np? Mam znajomego który jest sponsorowany w firmie ojca a robią na zewnątrz jakieś budowy

Jasne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 hours ago, kzielu said:

Nie ma szans na sponsorowanie w typowej wykonczeniowce - to kosmicznie nierealne - z wielu wzgledow...

No jak to? Przeciez w Mar-a-Lago rozdaja H2b na prawo i lewo. Co prawda glownie kucharzy i pokojowki, no ale to przeciez nie jedyny obiekt w tym kraju z tym "kierownictwem" ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz