Skocz do zawartości

Pytanie.


americanboy23

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kzielu napisał:

Ok, to tak jak myslalem - nie masz najmniejszego. Nie uwazasz ze to nierozsadne ? Desperacko probowac wyemigrowac bez najmniejszego pojecia jak wyglada sytuacja w kraju do ktorego chcesz wyjechac ?

Ja już dawno podjąłem decyzję wyemigrowania i nic tego nie zmieni ^.^ a zawsze chciałem zamieszkać w Ameryce :)  . Przyznam troszkę śledzę ze stron internetowych co się dzieje w USA ale nie w dużym stopniu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, americanboy23 napisał:

Przyznam troszkę śledzę ze stron internetowych co się dzieje w USA ale nie w dużym stopniu.  

To Ty jeszcze nie rozumiesz, że wszystkie media kłamią? Więcej zyskasz jeśli szczerze popytasz tu na forum, tych którzy już wyemigrowali do US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, americanboy23 napisał:

Ja już dawno podjąłem decyzję wyemigrowania i nic tego nie zmieni ^.^ a zawsze chciałem zamieszkać w Ameryce :)  . Przyznam troszkę śledzę ze stron internetowych co się dzieje w USA ale nie w dużym stopniu.  

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, quarterback87 napisał:

To Ty jeszcze nie rozumiesz, że wszystkie media kłamią? Więcej zyskasz jeśli szczerze popytasz tu na forum, tych którzy już wyemigrowali do US.

No widzisz nie mam jak inaczej się dowiedzieć a nie będę codziennie doopy zawracać znajomym którzy są w USA. Ale dzięki za radę na pewno skorzystam ;P

3 minuty temu, kzielu napisał:

Powodzenia.

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, quarterback87 napisał:

To Ty jeszcze nie rozumiesz, że wszystkie media kłamią? Więcej zyskasz jeśli szczerze popytasz tu na forum, tych którzy już wyemigrowali do US.

Nie bo jak wiadomo my tylko przedstawiamy USA w negatywnym świetle bo nie chcemy żeby inni Polacy kradli nam pracę.  :)

Autorze tematu.  Poszukaj sobie na forum tematy innych marzycieli. Bo takich jak ty było to baaaaardzo wielu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Roelka napisał:

Nie bo jak wiadomo my tylko przedstawiamy USA w negatywnym świetle bo nie chcemy żeby inni Polacy kradli nam pracę.  :)

Autorze tematu.  Poszukaj sobie na forum tematy innych marzycieli. Bo takich jak ty było to baaaaardzo wielu. 

Nie mam zamiaru bo ty ciągle usiłujesz mi uświadomić coś czego nie mam zamiaru słuchać wybacz ale podziękuję.

Admina forum proszę o usunięcie tematu dowiedziałem się tego co chciałem a tutaj robi się za duzy offtop 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, americanboy23 napisał:

Nie mam zamiaru bo ty ciągle usiłujesz mi uświadomić coś czego nie mam zamiaru słuchać wybacz ale podziękuję.


Zrozum że nowych postów napisanych przez marzycieli mamy tu przynajmniej kilka w miesiącu. Stali bywalcy już wyczaili że w 99.9% przypadków marzyciel nie ma bladego pojęcia ani o USA, ani o tym jak legalnie tam wemigrować. Tak więc zazwyczaj proszą o informacje typu "jak chcesz wyemigrować" zanim zaczną się rozpisywać. Bo niestety, w większości przypadków marzyciele nie zdają sobie pojęcia że wujek/babcia/kuzyn nie mogą sponsorować, lub że o wizy pracownicze jest b. trudno i w dodatku nie gwarantują stałego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jackie napisał:


Zrozum że nowych postów napisanych przez marzyciel mamy tu przynajmniej kilka w miesiącu. Stali bywalcy już wyczaili że w 99.9% przypadków marzyciel nie ma bladego pojęcia ani o USA, ani o tym jak legalnie tam wemigrować. Tak więc zazwyczaj proszą o informacje typu "jak chcesz wyemigrować" zanim zaczną się rozpisywać. Bo niestety, w większości przypadków marzyciele nie zdają sobie pojęcia że wujek/babcia/kuzyn nie mogą sponsorować, lub że o wizy pracownicze jest b. trudno i w dodatku nie gwarantują stałego pobytu.

Zdaję sobie z tego sprawę ale niestety posty Roelki starają mnie się zniechęcić  a jak wiadomo każdy dąży do danego celu. A moim celem jest zamieszkanie w USA. To forum  śledzę od Maja i owszem widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, americanboy23 napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę ale niestety posty Roelki starają mnie się zniechęcić  a jak wiadomo każdy dąży do danego celu. A moim celem jest zamieszkanie w USA. To forum  śledzę od Maja i owszem widziałem.

nie zniechecic lecz otrzezwic....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...