Skocz do zawartości

Polskie jedzenie, kultura,rozrywka- za czym najbardziej tesknicie?


jodi

Rekomendowane odpowiedzi

29 minutes ago, KrysiaK said:

Takie dobre zupy zawsze mozna znalesc we wlasnej kuchni.

Niby mozna ale smak nie ten..Jak dla mnie najlepszy rosol to ten ugotowany na zdrowym, wiejskim i wiatrem pachnacym kurczaku z podworka Pani Zosi. Myslalam nawet o hodowli wlasnych kur, ale niestety przywiazuje sie do wszelakich stworzen za bardzo, wiec mieso ptaka utuczonego wlasnymi rekami odpada..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, jodi napisał:

Niby mozna ale smak nie ten..Jak dla mnie najlepszy rosol to ten ugotowany na zdrowym, wiejskim i wiatrem pachnacym kurczaku z podworka Pani Zosi. Myslalam nawet o hodowli wlasnych kur, ale niestety przywiazuje sie do wszelakich stworzen za bardzo, wiec mieso ptaka utuczonego wlasnymi rekami odpada..:-)

Gdybym miał warunki trzymał bym kilka kurek. Dla jajek glownie. Nie jem duzo, kilka tygodniowo ale ten smak i kolor. A co rosołu,  mam sąsiada ruskiego, pewnie nie taki przejmujący jak ja to by mi kurczaka ukatrupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/13/2017 o 20:05, katlia napisał:

Po to sa fora: zeby sie wyzalic albo vent. I rozumiem ze przeprowadzka z miasta gdzie sa atrakcje do miejsca gdzie ich nie ma, ale jest natomiast "obskurny boardwalk" i smrod od krow sasiada moze byc niemalym szokiem. Dlugo tam musicie wysiedziec, agentko?

Dzięki :)  Dzisiaj już mi lepiej

Co roku są plany przeprowadzki ale wyszło jak wyszło i mamy tutaj firme która nas trzyma i na razie nie potrafimy zostawić wszystkiego i zacząc gdzies zupełnie od zera ;-/

Także na chwile dzisiejszą zostało mi tylko narzekanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ilon napisał:

Agatka, dodaj, ze na tej farmie mozna kupic najlepsze lody w okolicy! Poza tym, to chyba macie jeszcze nowa kregielnie, ktora z tego co pamietam jest okropnie droga :D Chyba trzeba skoczyc do Seacrets na jakas imprezke na poprawe humoru. :) 

A jeszcze chcialam dodac, ze mi bardzo brakuje polskiej ilosci urlopow i L4. 

To racja lody są pyszne!  

Ja się piszę, póki jest mama i może zostać z małym z przyjemnością gdzieś wyskoczę się odmulić :)  

10 godzin temu, Jackie napisał:

Hm, chyba się skuszę i też upiekę :)

Próbowałam wielu przepisów i nie ma nic prostszego niż ten a chleb naprawdę jest pyszny jak jest świeży , potem już trochę gorzej ;)  Więc spróbuj, może Ci podpasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...