Skocz do zawartości

Polskie jedzenie, kultura,rozrywka- za czym najbardziej tesknicie?


jodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minutes ago, andyopole said:

Koper wloski ma posmak anyzu, to nijak nie pasuje do kiszonych ogorkow. Ale ... de gustibus non discutantum...

(lisci debu? nie dodaje)

Liscie debu? Ciekawe! Musze sprobowac, tym bardziej ze debow mam pod dostatkiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, andyopole said:

Koper wloski ma posmak anyzu, to nijak nie pasuje do kiszonych ogorkow. Ale ... de gustibus non discutantum...

(lisci debu? nie dodaje)

Dziwne, pies gryzl moje gusta i rodzinny przepis, ale nawet na polce w sklepie, ogorki kiszone Krakusa czy innej firmy zawsze sa z koprem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Xarthisius napisał:

Dziwne, pies gryzl moje gusta i rodzinny przepis, ale nawet na polce w sklepie, ogorki kiszone Krakusa czy innej firmy zawsze sa z koprem...

Oczywiscie ze z koprem, ale nie wloskim. Urwij sobie kiedys w sklepie kawalek badylka i sprobuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, agatenka napisał:

A tu... wylądowałam na wygwizdowie. Sąsiad z tyłu ma konie,  kilka domów w prawo jest krowia farma, a czasami śmierdzi tak że nie da się oddychać. Na okoliczne rozwalające się mobile i syf nie mogę patrzeć. Poza tym nie ma absolutnie żadnej rozrywki poza 20 letnim kinem ( w którym nic nie słychać) i outletami. 

O przepraszam - w lato jest plaża  z zielonym i zimnym oceanem oraz z obskurnym boardwalkiem śmierdzącym octem i olejem ze starych frytek... 

Ahhhh chyba dzisiaj mam zły dzień ;-/

Agatka, dodaj, ze na tej farmie mozna kupic najlepsze lody w okolicy! Poza tym, to chyba macie jeszcze nowa kregielnie, ktora z tego co pamietam jest okropnie droga :D Chyba trzeba skoczyc do Seacrets na jakas imprezke na poprawe humoru. :) 

A jeszcze chcialam dodac, ze mi bardzo brakuje polskiej ilosci urlopow i L4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...