Skocz do zawartości

B2 - jakie możliwości?


Rekomendowane odpowiedzi

B-1 ==> BUSINESS VISITOR ==> wiza ta pozwala przebywac w USA w celach biznesowych takich jak robienie inwestycji, zakupy towarow , uczestnictwo w seminariach itp. Jednkaze nie wolno byc zatrudnionym na terenie USA prowadzic wlasnej firmy. Czasem jest to dosc trudne aby nakreslic linie miedzy mozliwosciami biznesowymi jakie daje wiza osobie przybywajacej do USA a faktem, ze dana osoba nie moze nielegalnie pracowac w USA.

B-2 ==> TOURIST VISITOR badz osoba przybywajaca na leczenie do USA ==> wiza pozwala na przebywanie na terenie USA w celach tylko turysycznych badz w celu podjecia leczenia.

chyba masz b1 ??? jesli to ma byc wiza biznesowa .

wiecej na http://www.prawoimigracyjneusa.com/wiza_tu...turystyczna.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz b1 ??? jesli to ma byc wiza biznesowa .

Tak :) mam b1 oraz b2, ale chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o wizie biznesowej :) Wiesz mój mąż (ma takie same wizy) jest dilerem samochodowym w Polsce, chciałby również legalnie ściągać samochody ze Stanów, chciałby brać oficjalnie udział w licytacjach, transportowac samochody na prom, aby dotarły do Polski. W momencie, gdy nie ma tam licencji dilerskiej sam nie może brać udziału w zakupie, nie może również zakupionym samochodem poruszać się po USA, (bo nie ma tej licencji, ani amerykańskiego prawa jazdy) - dlatego dopytuję się o tą wizę.

Chcielibyśmy w USA zarejestrować firmę dilerską, nie wiem, czy to jest możliwe przy tej wizie i tej formie działalności w Polsce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...