Skocz do zawartości

problem z kontem w usa


Rekomendowane odpowiedzi

opłate ma otrzymać bank, bo moje konto zostało już zamknięte. podali mi jedynie adres banku na florydzie i tam mogę wysłać czek, jak się domyślam jedynie drogą pocztową... pytałam wielokrotnie i jakikolwiek przelew tak jakby jest niemożliwy. w kwestii banków to usa jest jeszcze w średniowieczu ;/ być może to tylko pracownicy są tak "dobrze" poinformowani (co też mnie nie dziwi), ale specjalnie dzwoniłam 3 razy i rozmawiałam z trzema róznymi osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tipitoe napisał:

Niestety tak nie jest. W dalszym ciagu dominuja przelewy. Duze platformy internetowe oferuja oplaty kartami kredytowymi. Realizuje je Dotpay. PayPal jest w ilosciach sladowych. Sa za to jakies inne malo znane serwisy tego typu. Zdarzylo mi sie kilka razy ze nie moglem nawet zaplacic karta kredytowa I musialem korzystac z roznych wynalazkow. Myslalem tez kiedys zeby zalozyc konto w polskim banku I w ten sposob dokonywac przelewow. oczywiscie to tez nie bylo mozliwe.

Serio? Ja płacę przez Dotpay za pomoca karty debetowej, nie tylko kredytowej. Chodzi oczywiście o polskie karty. Jeśli więc mówisz o kartach amerykańskich przy zakupach w polskich sklepach internetowych, to być może jest jak mówisz, więc zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...