Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
57 minutes ago, Roelka said:

Facet jest chyba z GC. Visa F2A ma taki sam proces jak cr1, Tak? 

Mniej wiecej tak. Jedyna roznica o ktorej wiem, to ze trzeba patrzec na VB kiedy mozna wyslac dokumenty do NVC. 

26 minutes ago, piotrekmi said:

Jeśli teraz wezmę ślub a papiery o gc dla dziewczyny  (wtedy już żony ) złożę w maju w usa ( bo widzę że tam bd latwirj) nie bd się czepiać że ślub i po 3 msc papiery o gc dla niej? Czy mogę mieć z tym problem ?

I-130 mozesz wyslac tego samego dnia w ktorym otrzymasz odpis aktu slubu. Przy okazji zauwazylem, ze wczesniej w tym watku blednie pisalem CR1. Jakos mi sie utarlo ze malzenska == CR1. Oczywiscie, tak jak @Roelka napisala, interesuje Cie F2A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrekmi napisał:

Jeśli teraz wezmę ślub a papiery o gc dla dziewczyny  (wtedy już żony ) złożę w maju w usa ( bo widzę że tam bd latwirj) nie bd się czepiać że ślub i po 3 msc papiery o gc dla niej? Czy mogę mieć z tym problem ?

Nie, a dlaczego mialbys miec ? Ludzie robia tak regularnie, naturalne jest ze petycje sklada sie od razu po slubie zeby okres rozlaki byl jak najkrotszy.

Mozesz wynajac prawnika, ale te dokumenty mozna spokojnie wypelnic samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, piotrekmi napisał:

Jako że nie znam się na takich dokumentach,  myślicie że prawnik który zajmuje się takimi sprawami może załatwić wszystkie potrzebne dokumenty i je wysłać? 

Przejrzyj te dokumenty. Naprawde latwo je wypelnic. Ale jak chcesz wydac kase na prawnika to tez mozesz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, piotrekmi said:

Jako że nie znam się na takich dokumentach,  myślicie że prawnik który zajmuje się takimi sprawami może załatwić wszystkie potrzebne dokumenty i je wysłać? 

Tam nie ma zadnej magii. Wypelnianie formularzy do USCIS to najbardziej odmozdzajace zajecie jakie znam. Siedzisz i przepisujesz dane z prawa jazdy, paszportu, aktu urodzenia, aktu slubu itp. To zalatwia 99% i-130. Jak bedziesz mial jakis problem, pytaj. Jak nikt Ci nie udzieli satysfakcjonujacej odpowiedzi, to wtedy zacznij szukac prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałem zapytać,  jakie obowiązki lub jakie problemy może mieć co- sponsor , bo boją się wypełnić te dokumenty bo mogą mieć problemy . Wciskaja kit ? Czy serio moga mieć jakieś problemy ?

Drugie pytanie ;'co gdyby moja 'żona' jednak nie chciała przyleciec do usa a papiery byłyby w drodze ? Wraz z dokumentami od co-sponsora,  czy miałby on problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...