Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, piotrekmi napisał:

A czy po złożeniu dokumentów o wize, można ją jakoś odwołać lub zatrzymać ten proces ? 

Chodzi mi o to aby nie doszło do pozyskania wizy ?

Dziwne pytania zadajesz. Tak, oczywiscie ze mozna aczkolwiek jezeli cala sprawa jest na ostatnim etapie tuz przed wizyta emigranta w ambasadzie to moze sie zdarzyc ze sie nie uda (zakladam ze skladajacy petycje malzonek/malzonka z jakiegos powodu sie rozmysli - trzeba wtedy pilnie poinformowac ambasade i wycofac I-864 aczkolwiek pamietam przypadki z VJ ze niektorym to sie nie udalo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli masz wątpliwości co do przyszłej żony (bo inaczej nie rozumiem skąd te pytania) .. to po prostu nie składaj na nią papierów. Proces zawsze można zatrzymać. Tylko potem jak coś zaczyna się wszystko od nowa - nowe opłaty, nowe dokumenty, itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak wcześniej ktoś napisał,  abym mógł być sponsorem muszę mieć dochód 20 tys $ rocznie,  tutaj chciałem zapytać,  co jeśli do pracy bym poszedł w maju i wtedy też złożył papiery o wize małżeńska? 

Czy muszę mieć 3 letnie rozliczenia podatkowe przed złożeniem papierów? 

Czy te 20 tys $ to netto czy brutto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, piotrekmi napisał:

Tak jak wcześniej ktoś napisał,  abym mógł być sponsorem muszę mieć dochód 20 tys $ rocznie,  tutaj chciałem zapytać,  co jeśli do pracy bym poszedł w maju i wtedy też złożył papiery o wize małżeńska? 

Czy muszę mieć 3 letnie rozliczenia podatkowe przed złożeniem papierów? 

Czy te 20 tys $ to netto czy brutto ?

Rozliczenia podatkowe nie maja nic wspólnego z dochodem - to obowiązek każdego obywatela który osiąga dochod gdziekolwiek na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...