Skocz do zawartości

Pan Cejrowski i jego podejście do tematu wiz i emigracji do USA


Umarko

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat wypowiedzi pana Cejrowskiego. Powiedział on, że wystarczy pójść i POPROSIĆ o stały pobyt i takowy po pewnym czasie się prawdopodobnie dostanie.

Nagranie z 2015 roku, nie wiem co o tym sądzić. Próbował ktoś? :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
29 minut temu, andyopole napisał:

Weź, idź, i spróbuj. Cejrowski zamiast trzymać się podróżnych opowieści od jakiegoś czasu wzial się za politykę i zaczął pieprzyć glupoty... O Ameryce, wizach też. 

sporo interesujacych osob wpada w to bagno. Wykorzystuja swoja popularnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tacy ludzie jak Cejrowski I Max Kolonko maja ogromny wplyw na swiadomosc mlodego pokolenia. Skala glupoty jaka ci ludzie pieprza przekracza wszelkie dopuszczalne granice. Obejrzalem kiedys ten filmik I nie moglem zrozumiec jak mozna mowic takie rzeczy. Przy tym on to mowi serio!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, vlade napisał:

Sporo epitetów mi przychodzi do głowy na określenie tego człowieka, natomiast forma grzecznościowa zaimka osobowego by mi przez gardło nie przeszła.

 

Kiedyś mnie śmieszył, podobnie jak bawił mnie Korwin-Mikke. Teraz mam jedynie ochotę wytrzaskać ich po zębach. Jakaś nietolerancyjna na starość się robię ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...