Skocz do zawartości

Jeśli jestem osoba bezrobotna i ucząca się w liceum dla dorosłych mam jakie kolwiek szans na wizę ?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lx13 napisał:

I na koniec. W obecnych czasach taki numer odbije sie na tobie. Moim zdaniem prawdopodobnie nigdy nie dostaniesz jakiejkolwiek wizy do USA. Zwłaszcza ze sam nie ukrywasz ze chcesz sie tam osiedlić. 

Przykre ale mozesz „podziękować” mamie. Naprawdę ci pomogła.

Ale dlaczego ma nigdy nie dostać jakiejkolwiek wizy do USA? Jeśli jego sytuacja w Polsce się zmieni i ustabilizuje (a zakladam, ze wiecznie nie będzie bezrobotny), to nie może polecieć odwiedzić mamy? Ile bylo takich przypadkow, albo na odwrot - rodzice lecieli odwiedziec dzieci w Stanach? Juz nie przesadzajmy ze sztywno odrzucają aplikacje a wize jak tylko widzą, że ktoś z nawet najbliższej rodziny jest w usa. 

I co do 'jakiejkolwiek'.. w loterii moze wziac udzial a w wypadku wylosowania przeciez mama w usa nie przeszkodzi mu w dalszym procecie. Wiza pracownicza to samo, tam moze wprost powiedziec ze chce w przyszlosci starac sie o staly pobyt w Stanach. Narzeczenska tez jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 minut temu, Adam Zbigniew Jankowski napisał:

A jak to jest jeśli leci się na na wize turystyczna a chce się wziąć ślub w stanach i nie powie się tego w konsulacie to jest legalne ? 

Slub mozesz brać gdzie chcesz. 

Nie legalne jest planowanie emigracji na wizie turystycznej. 

Według mnie dostałeś dobre rady - poczekać kilka lat aż matka skończy cię sponsorowac. 

Takie kombinowanie jak to nielegalnie emigrować powinno już być przyczyną zamknięcia tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mam prace ale nie stała niby z umowa na pół roku i później moge starać się o przedłużenie ale to umowa zlecenia i wynagrodzenie dostaje do ręki nie na konto to poprawia choć trochę moja sytuacje bo nie ukrywając nie chciał bym czekać paru lat żeby zobaczyć się z matka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adam Zbigniew Jankowski napisał:

Ogolnie to matka mnie nie sponsoruje tylko ojciec który jest w Polsce to zmienia postać rzeczy ?

Ojciec? Mówiłeś chyba że to matka wyjeżdża i wychodzi za Amerykanina..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...