Skocz do zawartości

Jeśli jestem osoba bezrobotna i ucząca się w liceum dla dorosłych mam jakie kolwiek szans na wizę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Aha. No to jak ten Polak ma obywatelstwo to po ślubie matka doczeka około roku na swoje zielona kartę. Wtedy może cię sponsorowac i potrwa to kilka lat. 

Innej drogi po prostu nie masz..  chyba że loteria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie masz ani zamknietej drogi ani tez otwartej. Sa przypadki ze takie osoby dostaja wize a sa tacy i ze za 10 razem wizy nie ma i trzeba czekac. Co do szkoly zalezy kiedy to zaczoles czy przed wyjazdem Twojej Mamy czy tez po. Tych pytan troche jest i gdy Konsul Cie zobaczy to oceni jak jestes wiarygodny bo My nie mamy wgladu np w ds 160 Twojej Mamy co tam wpisala i dlaczego juz jest w innym miejscu a to czasami zapala czerwona lampke ze Ty podobnie zrobisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam Zbigniew Jankowski napisał:

Ogólnie to mam prace ale nie stała niby z umowa na pół roku i później moge starać się o przedłużenie ale to umowa zlecenia i wynagrodzenie dostaje do ręki nie na konto to poprawia choć trochę moja sytuacje bo nie ukrywając nie chciał bym czekać paru lat żeby zobaczyć się z matka 

Przeciez matka moze przyjechac do Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza karta zajęła całe 4 miesiące, od wysłania do zakończenia procesu. Słyszałam, ze obecnie dluzej ale w większości nie pare lat. Kto wie, moze ze wszystkim uwinie sie w 6-8 miesięcy i moze poleciec i syna odwiedzić, jesli chce go zobaczyc. Juz nie przesadzajmy. Dorosły człowiek bez matki wytrzymać nie moze? Co z tej młodzieży wyrośnie, to ja naprawdę nie wiem. Od cycka czas sie oderwać, przynajmńiej matczynego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pelasia napisał:

Moja pierwsza karta zajęła całe 4 miesiące, od wysłania do zakończenia procesu. Słyszałam, ze obecnie dluzej ale w większości nie pare lat. Kto wie, moze ze wszystkim uwinie sie w 6-8 miesięcy i moze poleciec i syna odwiedzić, jesli chce go zobaczyc. Juz nie przesadzajmy. Dorosły człowiek bez matki wytrzymać nie moze? Co z tej młodzieży wyrośnie, to ja naprawdę nie wiem. Od cycka czas sie oderwać, przynajmńiej matczynego :P

Aos trwa około roku. Jak udało Ci się w 4 miesiące to miałaś po prostu dużo szczęścia.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...