Skocz do zawartości

Rodzina marząca o Florydzie. Prosimy o pomoc. Sponsoring pracowniczy, loteria, coś jeszcze?


kiciamore

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, cee napisał:

http://forum.usa.info.pl/index.php?/topic/27272-Loteria-wizowa,-perspektywy,-przyszłość-w-USA

 

W połowie wątku pojawia się ten temat. Chyba o to chodziło [mention=2848]katlia[/mention]

 

 

O to dokladnie... wpisy kozdii... dziekuje cee!
Kiciamore poczytaj sobie... Twoje pytania i oczekiwania sa troche naiwne...chcesz miec nianie, doksztalcac sie (zdajesz sobie sprawe ile to kosztuje w USA?) i pracowac w branzy gdzie zarobki sa niskie a benefitow przewaznie zadnych bo wiekszosc grafikow pracuje na zlecenie, wiec nie ma ubezpieczenia medycznego, nie ma oszczednosci na emeryture, nie ma stalej wyplaty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 godzin temu, kiciamore napisał:

Mimo, że jeszcze tam nie byliśmy, wiemy, że tam jest nasze spełnienie. Zdajemy sobie sprawę, "że to nie te same stany, nie zarobicie tu już kokosów" itd itp Tu chodzi o marzenie, podszlifowanie angielskiego i, jak możliwości językowe i finansowe pozwolą z nianią dla córeczki, skończenie w późniejszym czasie przeze mnie studiów związanych z grafiką komputerową. 

Tak jak juz Megan napisala. Skad wiecie, ze to wasze spelnienie jest akurat na Florydzie? Jezeli waszym marzeniem jest wyjazd na Floryde, to moze pojedzcie najpierw w celu turystycznym? Podszlifowac angielski to mozecie w wielu innych krajach, do ktorych emigracja moze byc znacznie latwiejsza niz do USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ilon napisał:

Tak jak juz Megan napisala. Skad wiecie, ze to wasze spelnienie jest akurat na Florydzie? Jezeli waszym marzeniem jest wyjazd na Floryde, to moze pojedzcie najpierw w celu turystycznym? Podszlifowac angielski to mozecie w wielu innych krajach, do ktorych emigracja moze byc znacznie latwiejsza niz do USA. 

Poproś przeciętnego Polaka o wyliczenie wszystkich stanów USA. Jednym tchem wyliczy California, Florydę, może Texas i Nowy York. O  jakimś Wisconsin czy New Hampshire mało kto słyszał. Oregonu nie wspomnę. 

Co z tego że na Florydzie ciepło gdy duchota, komary wielkości aligatorow a aligator w każdym rowie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, andyopole napisał:

Poproś przeciętnego Polaka o wyliczenie wszystkich stanów USA. Jednym tchem wyliczy California, Florydę, może Texas i Nowy York. O  jakimś Wisconsin czy New Hampshire mało kto słyszał. Oregonu nie wspomnę. 

Jak ja jechalam pierwszy raz to moj adres korespondencyjny byl w DE. I dla mnie przecietnego Polaka bylo co to jest Delaware i jak to sie w ogole wymawia :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Poproś przeciętnego Polaka o wyliczenie wszystkich stanów USA. Jednym tchem wyliczy California, Florydę, może Texas i Nowy York. O  jakimś Wisconsin czy New Hampshire mało kto słyszał. Oregonu nie wspomnę.

Andyopole dzięki. Pierwszy raz po czyichś słowach wyszło ,ze jestem w czymś ponad przeciętny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak dobrze chyba nie ma (choć nie jest to aż tak trudne jak teraz popatrzyłem)  .Tak z czystej ciekawości sprawdziłem ile tak z głowy, naprędce (bez głębszego zastanawiania się)  wypisze , wyszło 23 +przynajmniej 10 zapomniałem a znałem. Więc jestem lepszy niż przeciętny Polak :D A on Delaware to pierwszy raz usłyszałem na tym forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...