Skocz do zawartości

Rodzina marząca o Florydzie. Prosimy o pomoc. Sponsoring pracowniczy, loteria, coś jeszcze?


kiciamore

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinuje? Pytam, bo to jest moje marzenie, nie koniecznie musi się spełnić w zamieszkaniu, a pobycie na dłużej. Nie jestem na rozmowie, tylko z Wami. Na pewno im powiem, że my z dzieckiem nie musimy nigdzie wracać, że chętnie zostaniemy nawet na dłużej zwiedzać, gdy mąż będzie pracował. I to zależy od nich na ile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bilet powrotny musisz mieć. Bz takowego mogą Cię nawet do samolotu nie wpuścić, jeśli nie będziesz miała odpowiedniej wizy na której można lecieć w jedną stronę.

Poza tym bilet w 1 stronę jest chyba w tej samej cenie (lub bardzo zbliżonej) do biletu w 2 strony. Oczywiście w standardowych liniach, bo w tanich (np. norwegian) cena jest 1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze i dopytuje jakie są możliwości, jak sobie poradzić, jak załatwić. Musze to wiedzieć, czy od was czy od prawnika imigracyjnego, ale chyba po to jest to forum. Nie wiem, moim zdaniem nie pisze nic złego. Dziwne, że jestem ciągle atakowana i oceniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...