Skocz do zawartości

Rodzina marząca o Florydzie. Prosimy o pomoc. Sponsoring pracowniczy, loteria, coś jeszcze?


kiciamore

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, sly6 napisał:

a jesli chodzi o loterie to o co chodzi z tym 18 pazdziernika plus podaj strone loterii

 

Według grupy dv-2019 zaczyna się około października loteria, ale ja ustawiłam sobie w kalendarzu na 18 października, żeby się zarejestrować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roelka napisał:

Ja zatrudniajac opiekunke chcialabym zeby skupila sie na moim dziecku, a nie na swoim glownie. :)

To Ty :) Taka opiekunka, tym bardziej nie skupia się na swoim dziecku, przynajmniej, ja tak mam, ale to odrębny temat, który opisywałam w swoim ogłoszeniu i zainteresowanie było ogromne, bo nawet liczące w dzieciątkach rodziców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sly6 napisał:

I są takie rodziny ze nie zostaniesz zatrudniona.. Mając męża i dziecko to mam na myśli pisząc ze nie kazda rodzina jest taka sama.

 

Dokładnie, trzeba szukać, a się znajdzie.

Nie potrzebuje pesymistycznych perspektyw, ale w takim razie widzę w tym ewentualność. To już zależy ode mnie, czy warto spróbować. Tak? Czy coś pominęłam oprócz tego, że nie dokończyłam szkoły "opieka nad dzieckiem" i tylko według Was, że nikt nie będzie chciał niani z dzieckiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...