Skocz do zawartości
kiciamore

wiza Rodzina marząca o Florydzie. Prosimy o pomoc. Sponsoring pracowniczy, loteria, coś jeszcze?

Recommended Posts

Ja zatrudniajac opiekunke chcialabym zeby skupila sie na moim dziecku, a nie na swoim glownie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jesli chodzi o loterie to o co chodzi z tym 18 pazdziernika plus podaj strone loterii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, sly6 napisał:

a jesli chodzi o loterie to o co chodzi z tym 18 pazdziernika plus podaj strone loterii

Według grupy dv-2019 zaczyna się około października loteria, ale ja ustawiłam sobie w kalendarzu na 18 października, żeby się zarejestrować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

są takie rodziny ze jak zobaczą że masz chłopaka to są na nie.. Nie każdy będzie taki sam. Jednym to odpowiada a innym nie .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Roelka napisał:

Ja zatrudniajac opiekunke chcialabym zeby skupila sie na moim dziecku, a nie na swoim glownie. :)

To Ty :) Taka opiekunka, tym bardziej nie skupia się na swoim dziecku, przynajmniej, ja tak mam, ale to odrębny temat, który opisywałam w swoim ogłoszeniu i zainteresowanie było ogromne, bo nawet liczące w dzieciątkach rodziców :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaka, o co dokładnie chodzi? Ja mam męża i dziewczynkę.

Edytowane przez kiciamore

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I są takie rodziny ze nie zostaniesz zatrudniona.. Mając męża i dziecko to mam na myśli pisząc ze nie kazda rodzina jest taka sama.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznaj zasady które są w USA to sama ocenisz

co do loterii to dv2019 jest już zamknięta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz, sly6 napisał:

I są takie rodziny ze nie zostaniesz zatrudniona.. Mając męża i dziecko to mam na myśli pisząc ze nie kazda rodzina jest taka sama.

Dokładnie, trzeba szukać, a się znajdzie.

Nie potrzebuje pesymistycznych perspektyw, ale w takim razie widzę w tym ewentualność. To już zależy ode mnie, czy warto spróbować. Tak? Czy coś pominęłam oprócz tego, że nie dokończyłam szkoły "opieka nad dzieckiem" i tylko według Was, że nikt nie będzie chciał niani z dzieckiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz