Skocz do zawartości

odwolanie od cofnięcia wizy matki z dzieckiem obywatela


thaliaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wow... spodziewałam się dłuższego procesu ale nie aż tak.  "Nadzwyczajna" krzywdę jak to ujęłaś cierpi bo dziecka nie widzi na codzień. A wyjechałam ze stanow jeszcze będąc w ciąży właśnie dzięki niemu. Teraz stara się facet " zrekompensować" i nas sprowadzić spowrotem. Widzę ze ciężki orzech do zgryzienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze o sprawie pewnej kobiety i chce bys zobaczyla jak widza to urzednicy i prawo. Nie mam nic do artykulow lecz na forach poznasz tyle historii ze wyciagniesz stosowne wnioski do tego ze artykuly jedno a zycie-prawo -urzednik swoje bo ma np watpliwosci bo na Was spoczywa udowodnienie ze robicie to z milosci oraz nie ma nagiecia prawa.

co do tej Pani,Pani byla nieleglanie,wyjechala z dzieckiem ktore bylo obywatelem USA i wracala do USA,na granicy urzednicy powiedzieli ze dziecko moze przekazac rodzine dalszej lub rodzinie zastepczej a Ona nie wjedzie,jak widzisz Matka zostala a dziecko mialo byc przekazane innym osobom -bo czy dziecko ucierpi bedac np w rodzinie zastepczej? 

kiedy zobaczysz takie historie to poukladasz tak swoje sprawy by to dobrze wyszlo no i odstawisz pewne myslenie ktore moze Wam narobic probemow niz pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...