Skocz do zawartości

Polscy celebryci w Stanach


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

31 minutes ago, Joanna30 said:

 muszę przyznaç, że bardzo interesuje mnie Górniaczka, która w zeszłym bodajże roku postanowiła sobie wyjechać. Ale nie wiem na jakiej wizie :P

Też się nad tym zastanawiam, bo spędza tam większość czasu i to juz od dawna... a jej syn Alanek chodzi tam do szkoły. Także kombinuje pewnie jakby tam zostać na stałe ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
36 minut temu, ilon napisał:

No kurde. Na swieta dostala Rolls Royce'a od swojego sponsora czy tam chlopaka, czy od kogo tam. Taka troche eskort girl... No ale chyba nie ma wiz na takie cos? :D:D

No nie, jeździ RR? Mam nadzieję, że zamieszkała w jednym z ciepłych stanów i zamieniła pomarańczową opaleniznę na coś bardziej naturalnego.

Co ja gadam, Jolka i "naturalne" to oksymoron :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kzielu napisał:

Straszne te dziewczyny zadrosne jedna o druga ;-) A na powaznie, to Gorniak pewnie siedzi na jakiejs wizie dla artystow jakbym mial zgadywac...

Pewnie są takie wizy ale chyba po to żeby zaśpiewać, wziąć udział w wernisażu a nie mieszkać i posyłać dziecio do szkoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andyopole napisał:

Pewnie są takie wizy ale chyba po to żeby zaśpiewać, wziąć udział w wernisażu a nie mieszkać i posyłać dziecio do szkoly.

Ale to tak jak Melania przyjechala na H-1B "modelowac".... Roznorakie rzeczy sie podciaga, w koncu po to caly przemysl prawniczy istnieje ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

Gorniak pewnie z uzyskaniem O1 duzego klopotu nie miala, a taka wiza jest bardzo fajna: do 3 lat, dual intent, brak capa czy innej loterii, itp. Co do p. Rutowicz to nie wiem jakie ona ma exceptional ability... Moze "publikacje" na pudelku albo innym plotku sie wliczaja, kto wie...

A jednak wizy O są tez wydawane na konkretny wyjazd, występ, wydarzenie... może ma wizę P? Albo na turystycznej lata i co jakiś czas do PL wraca, kto wie.. a Rosati to na czym tam niby teraz siedzi? Dopiero co urodziła wiec w filmie żadnym nie gra... hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...