Skocz do zawartości

legalne palenie trawki


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Mój drogi, nie napisałam przecież że ty jesteś ograniczony. Więc się tak nie unos.  ;) Uderz w stół..? A  ten artykuł to tylko jeden z wielu podobnych. Marihuana, medyczna czy rekreacyjna,  ma mnóstwo już udowodnionych zalet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 godzin temu, RobertNYc napisał:

A żebyś wiedział: marycha to jest zło wcielone! Inaczej mówiąc: its so

called getaway drug.

 

A czym sie rozni (pod wzgledem pochodzenia) od alkoholu, papierosow czy kofeiny ?

(zeby bylo jasne - ja sie brzydze wszelkiego rodzaju rzeczmi do palenia, nigdy w zyciu nie palilem, nie pije absolutnie zadnego alkoholu, itd - wiec nie mam zadnego osobistego interesu w jej legalizacji tylko widze centralny brak logiku w jego braku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kzielu napisał:

A czym sie rozni (pod wzgledem pochodzenia) od alkoholu, papierosow czy kofeiny ?

(zeby bylo jasne - ja sie brzydze wszelkiego rodzaju rzeczmi do palenia, nigdy w zyciu nie palilem, nie pije absolutnie zadnego alkoholu, itd - wiec nie mam zadnego osobistego interesu w jej legalizacji tylko widze centralny brak logiku w jego braku).

A widzisz tu ciebie zaskoczę: akurat mam takie same poglądy odnośnie alkoholu czy papierosów. I tez tak jak ty-nie palę i nie piję. OK. No prawie nie piję-od czasu do czasu jakieś piwsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dla ludzi. Zeby nie było, sama nie pale trawki, spróbowałam kiedyś i to nie dla mnie, natomiast masa osób w moim otoczeniu pali codziennie i nie uważam zeby to ich w jakikolwiek sposób sprowadziło na złą drogę a palą od wielu lat i żadnych grubszych narkotyków nie próbowali. Wręcz pomaga na takie dolegliwości jak nerwice, lęki, agresja, bezsenność itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ani bez cukru, ani bez soli zyc sie nie da. Ludzki organizm bez tych oroduktow przestaje dzialac. Szkodzi tak jak wszystko co jest w nadmiarze. Osobiscie nigdy trawki nie probowalem, jak i innych dragow. Preferuje tradycyjne srodki otumaniajace.

Z legalna marihuana sa ciekawe historie:

1/ Poniewaz dozwolona jest tylko na podstawie praw stanowych to nie mozna w sklepach placic karta. Zasady platnosci kartami bankowymi sa okreslone przepisami federalnymi. Byc moze juz ten problem juz jakos rozwiazali. O tym jakie mozliwosci stwarza obrot gotowkowy mowic chyba nie musze.

2/ Uprawy marihuany rowniez sa atakowane przez szkodniki. Srodki ochrony roslin.  Sa zatwierdzane przez USDA na poszczegolne uprawy. Np. przyslowiowy "azotox" ma "dopuszczenie do stosowania" na np. kapuste, salate I ogorki. Rejestracja na dopisanie do tej listy marihuany kosztuje od 100 tysiecy $$ w gore, trwa nieraz latami a poza tym znow podobny problem. Te sprawy reguluja przepisy federalne, dla ktorych marihuana nie istnieje jako legalna uprawa. Tu zyskuje moja firma bo nasze srodki ochrony oparte na feromonach nie wymagaja rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Patipitts napisał:

Wszystko jest dla ludzi. Zeby nie było, sama nie pale trawki, spróbowałam kiedyś i to nie dla mnie, natomiast masa osób w moim otoczeniu pali codziennie i nie uważam zeby to ich w jakikolwiek sposób sprowadziło na złą drogę a palą od wielu lat i żadnych grubszych narkotyków nie próbowali. Wręcz pomaga na takie dolegliwości jak nerwice, lęki, agresja, bezsenność itp.

Jest wiele innych, zdrowszych sposobów na odreagowanie stresu czy agresji. Ja np idę na siłownię, albo wsiadam na rowerek. Ostatnio przejechałem 60 km w ciągu kilku godzin po okolicach Malibu CA. 

inaczej mówiąc: marycha do niczego, nikomu nie jest potrzebna.

Ale jeśli ktoś się upiera: -Then Good luck!

Konsekwencje swoich wyborów każdy ponosi sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RobertNYc napisał:

A widzisz tu ciebie zaskoczę: akurat mam takie same poglądy odnośnie alkoholu czy papierosów. I tez tak jak ty-nie palę i nie piję. OK. No prawie nie piję-od czasu do czasu jakieś piwsko. 

No dobra, ale to nie temat o Tobie i Twoich osiagach na rowerze (60 km to serio nie jest duzo) - na koniec napisales ze jak ktos chce to niech bierze - i tak dokladnie jest - nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak powszechne stosowanie / palenie marihuany jest. Wiec jezeli tak jest, to dlaczego jej nie zalegalizowac  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trawki jeszcze nikt nie umarł. 

Ludziom z ptsd, epilepsja, choroba Parkinsona i wieloma innymi schorzeniami medyczna marihuana naprawdę pomaga. Spacerek czy siłownia, jasne że poprawia humor i zdrowie, ale nie mają takich właściwych leczniczych. Jak ktoś pali bo ma depresję czy inne problemy emocjonalne,  no to na zdrowie. 

Jak wspomniałam. W przeciwieństwie do alkoholu czy twardych narkotyków, nikt od marihuany nie umrze. 

Może nie pisz że marihuana nie jest nikomu potrzebna. Znasz tych wszystkich ludzi którzy używają ich jak lekarstwa? To tak samo jakbyś odmawiał ludziom środków przeciwbólowych... Swoją drogą, od tych środków łatwiej i szybciej można się uzależnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andyopole napisał:

 

 

 

 

10 minut temu, kzielu napisał:

No dobra, ale to nie temat o Tobie i Twoich osiagach na rowerze (60 km to serio nie jest duzo) - na koniec napisales ze jak ktos chce to niech bierze - i tak dokladnie jest - nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jak powszechne stosowanie / palenie marihuany jest. Wiec jezeli tak jest, to dlaczego jej nie zalegalizowac  ?

No jasne! Zalegalizować.maryche.

A za jakiś czas pojawi się propozycja zalegalizować heroinę, kokainę itd.

Trzeba to jasno powiedzieć: wszelkie narkotyki (w tym marycha) są nielegalne (federalnie) i taki stan rzeczy należy utrzymać. Narkotyki to nic dobrego. Można bez nich przeżyć i do niczego nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...