Skocz do zawartości

legalne palenie trawki


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 minut temu, RobertNYc napisał:

 

No jasne! Zalegalizować.maryche.

A za jakiś czas pojawi się propozycja zalegalizować heroinę, kokainę itd.

Trzeba to jasno powiedzieć: wszelkie narkotyki (w tym marycha) są nielegalne (federalnie) i taki stan rzeczy należy utrzymać. Narkotyki to nic dobrego. Można bez nich przeżyć i do niczego nie są potrzebne.

Co nie zmienia faktu, ze ludzie i tak bedą palić i znajda sposób zeby sobie ziółko skombinować. Prawdziwego palacza nie obchodzą zbytnio żadne restrykcje i kary. Wobec tego legalizacja znacznie ułatwiłaby wszystkim  zycie i kasa do budżetu by wpadła ;) ktos mi kiedyś powiedział ze po trawce jedyne co złego możesz zrobic to opróżnić sobie cała lodówkę, poza tym człowiek jest wyluzowany, spokojniejszy, nie skory do bitki i przyjaźnie nastawiony do swiata. Jesli siedzi sobie we własnym domu i krzywdy nikomu (w tym sobie) nie robi to ja nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patipitts napisał:

Co nie zmienia faktu, ze ludzie i tak bedą palić i znajda sposób zeby sobie ziółko skombinować. Prawdziwego palacza nie obchodzą zbytnio żadne restrykcje i kary. Wobec tego legalizacja znacznie ułatwiłaby wszystkim  zycie i kasa do budżetu by wpadła ;) ktos mi kiedyś powiedział ze po trawce jedyne co złego możesz zrobic to opróżnić sobie cała lodówkę, poza tym człowiek jest wyluzowany, spokojniejszy, nie skory do bitki i przyjaźnie nastawiony do swiata. Jesli siedzi sobie we własnym domu i krzywdy nikomu (w tym sobie) nie robi to ja nie mam nic przeciwko.

A ja z kolei gdzieś przeczytałem ze marycha zwalnia funkcjonowanie mózgu i to drastycznie, bo o aż 50%. 

O negatywach stosowania marychy nie można zapominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RobertNYc napisał:

A ja z kolei gdzieś przeczytałem ze marycha zwalnia funkcjonowanie mózgu i to drastycznie, bo o aż 50%. 

O negatywach stosowania marychy nie można zapominać.

Natomiast alkohol niszczy szare komorki ale uwaga: tylko te slabsze! Stad moje preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt że wypowiadasz się na tematy które cię nie dotyczą i nie dotknęły, to masz jeszcze odwagę posac że czasem sobie walniesz piwsko, a chcesz zabronić zrobić tego samego ludziom którzy chcą sobie zapalić z czasu. Hipokryzja tryska jak gejzer Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cee napisał:

Pomijając fakt że wypowiadasz się na tematy które cię nie dotyczą i nie dotknęły, to masz jeszcze odwagę posac że czasem sobie walniesz piwsko, a chcesz zabronić zrobić tego samego ludziom którzy chcą sobie zapalić z czasu. Hipokryzja tryska jak gejzer Robert emoji6.png

Hipokryzja? A niby gdzie? Z tego co widzę to jesteś z PL, a tam z tego co wiem za marychę można dostać do 3 lat paki.

Ty serio nie dostrzegasz różnicy pomiędzy wypiciem butelki piwa, a paleniem marychy które to w większości krajów jest nielegalne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol kiedyś był też nielegalny. Co ma do tego gdzie jestem? I nie widzę różnicy.... A jednak widzę różnice. Ileż to przypadków było gdzie po alkoholu durni terroryści swych własnych mieszkań rozpłatali swoim zonom głowy o blat? Nie widzisz takiej różnicy że alkohol tak w gruncie rzeczy robi większe zło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RobertNYc napisał:

Hipokryzja? A niby gdzie? Z tego co widzę to jesteś z PL, a tam z tego co wiem za marychę można dostać do 3 lat paki.

Ty serio nie dostrzegasz różnicy pomiędzy wypiciem butelki piwa, a paleniem marychy które to w większości krajów jest nielegalne?

 

Ja dostrzegam. Marihuana jest zdrowsza. Alkohol zabija tysiące osób rocznie.  :) Badania pokazały że marihuana może spowolnić rozwój mózgu tylko jeśli pali się dużo i często w bardzo młodym wieku. Osobom dorosłym nie szkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cee napisał:

Pierwszy lepszy

 

 

 

A dla rekreacyjnych opodatkować tak jak alkohol czy fajki i tyle. Wpływ do budżetu spory, likwiduje się gangsterke i różne zanieczyszczenia które to mogą wpływać negatywnie na zdrowie palacego.

 

 

"Colorado has harvested half a billion dollars in taxes and fees since it legalized recreational weed."  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...