Skocz do zawartości

Przekraczanie granicy USA po raz pierwszy (po otrzymaniu GC)


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, sly6 napisał:

Tak chodzi o ten druk. 

Oddajesz urzednikowi USA na lotnisku w Kanadzie. Podobnie ktoś tak robił w Irlandii gdzie jest taki sam system. 

dzieki, czyli w takim przypadku, pieczatkę do wizy imigracyjnej która służy za GC tez dostałbym w Kanadzie? Wiem to ze niby oczywiste, ale wole dopytac zeby sie nie stresowac :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 godzin temu, Dread napisał:

dzieki, czyli w takim przypadku, pieczatkę do wizy imigracyjnej która służy za GC tez dostałbym w Kanadzie? Wiem to ze niby oczywiste, ale wole dopytac zeby sie nie stresowac :) 

Fizycznie jest to terytorium Kanady ale na lotnisku jest wydzielona czesc gdzie odprawia sie wylacznie osoby odlatujace do USA I tam rzadza tylko amerykanscy urzednicy Imigration...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Od siebie chciałbym dodać że jak lądowałem na LAX to musiałem stać w kolejce turystycznej ( około 1,5 godziny)  i później jeszcze dodatkowe pół godziny czekania na imigracyjnego. Całkowity czas jaki spędziłem na LaX od momentu lądowania to grubo ponad 2 godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witam, 

Chcialem sie dopytac o jeszcze jedna rzecz. Przy wlocie do USA trzeba miec ze soba ta zaklejona koperte i zdjecie rtg. Zdjecie rtg to znaczy ta plytke cd? Jezeli chodzi o badania, szczepienia itp to sa w tej zaklejonej kopercie? Czy trzeba cos jeszcze z dokumentow?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dudek36 napisał:

Witam, 

Chcialem sie dopytac o jeszcze jedna rzecz. Przy wlocie do USA trzeba miec ze soba ta zaklejona koperte i zdjecie rtg. Zdjecie rtg to znaczy ta plytke cd? Jezeli chodzi o badania, szczepienia itp to sa w tej zaklejonej kopercie? Czy trzeba cos jeszcze z dokumentow?

Dziekuje

Niczego więcej nie potrzebujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...