Skocz do zawartości

Która wiza będzie najlepsza Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Mało osób pamięta o tym ze w trakcie procesu o K1 mozna sie odwiedzać w USA. Ja przyjechałam na turystycznej przed wysłaniem papierów o K1 i siedzialam 6 mcy, wrocilam w lutym, papiery nam zatwierdzili w maju czyli spędziliśmy osobno jedynie 3 Mce. Jest to ryzyko jakies bo jesli nie wyjdzie z K1 to pózniej moga sie czepiać czemu tak długo sie siedziało ale jesli jest sie siebie pewnym i doprowadzi proces do końca to absolutnie taki wyjazd jest Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Patipitts said:

Mało osób pamięta o tym ze w trakcie procesu o K1 mozna sie odwiedzać w USA. Ja przyjechałam na turystycznej przed wysłaniem papierów o K1 i siedzialam 6 mcy, wrocilam w lutym, papiery nam zatwierdzili w maju czyli spędziliśmy osobno jedynie 3 Mce. Jest to ryzyko jakies bo jesli nie wyjdzie z K1 to pózniej moga sie czepiać czemu tak długo sie siedziało ale jesli jest sie siebie pewnym i doprowadzi proces do końca to absolutnie taki wyjazd jest Ok.

Proszę mi powiedzieć jak Pani to zrobiła krok po kroku. Ja widziałam narzeczonego w 2017 dwa tygodnie. Nie mam problemu żeby wrócić do Europy na 3 miesiące . Jak dla mnie ta opcja jest najlepsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRzeba ubiegać sie o wize turystyczna, po przyjeździe do USA wysłać dokumenty o K1 i czekać. W ambasadzie nie kłamać, mowić ze sie jedzie odwiedzić narzeczonego. Tylko nie mozna sie ubiegac o obie wizy na raz zdaje sie wiec najpierw wniosek o b1/b2, potem aplikacja o K1. No i tez nie radziłabym chwalić sie we wniosku i na granicy zamiarem pobytu na 6mcy, ja bilet przebukowalam, co prawda kłamać nie kłamałam tylko po prostu mi sie plany zmieniły i w zwiazku z tym zmieniłam date wylotu (juz po przylocie do USA) aby dłużej pobyć z narzeczonym. Potem wysłaliśmy dokumenty o K1 (w trakcie mojego pobytu w USA). Przed upływem daty na pieczątce wrocilam do kraju. Ewentualnie mozna tez przylecieć kilka razy na krótsze okresy zeby nie drażnić losu i nie kłamać we wnioskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...