Skocz do zawartości

Sila IRS.


Sniperek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, RobertNYc napisał:

Nie sądzę. Tylko w przypadku osoby która ma obowiązek podatkowy. Nielegalnego IRS po świecie ścigał nie będzie.

 

Przestępcą zostajesz w momencie popełnienia przestępstwa, a nie gdy cię złapią. To że go nikt nie będzie ścigał nie ma nic wspólnego z faktem że niepłacenie podatków to przestępstwo. Osoba która spędziła w USA pewną ilość czasu z określonymi zarobkami MUSI się rozliczyć z IRS i zapłaciś podatki, niezależnie od statusu imigracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
35 minut temu, Jackie napisał:

 

Przestępcą zostajesz w momencie popełnienia przestępstwa, a nie gdy cię złapią. To że go nikt nie będzie ścigał nie ma nic wspólnego z faktem że niepłacenie podatków to przestępstwo. Osoba która spędziła w USA pewną ilość czasu z określonymi zarobkami MUSI się rozliczyć z IRS i zapłaciś podatki, niezależnie od statusu imigracyjnego.

Widzę ze masz dość marną wiedzę nt obowiązujących zasad prawa.

i NIE! Mylisz się! Przestępcą zostajesz dopiero po prawomocnym wyroku sądowym. A do tego momentu obowiązuje zasada "Innocent until proven guilty in a court of law".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RobertNYc napisał:

Widzę ze masz dość marną wiedzę nt obowiązujących zasad prawa.

i NIE! Mylisz się! Przestępcą zostajesz dopiero po prawomocnym wyroku sądowym. A do tego momentu obowiązuje zasada "Innocent until proven guilty in a court of law".

 

Chcesz powiedzieć że jeśli np. zamordowałam kogoś to do momentu gdy mnie skażą nie jestem przestępcą? :D Weź się nie ośmieszaj.

Temat zamykam. OP "zaoszczędził" dość pieniędzy by przejśc się do księgowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...