Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, maciek89kk napisał:

Hej!
Idzie wiosna, więc czas budować formę na lato.
Postanowiłem więc połączyć przyjemne z pożytecznym biegając po jednym z kalifornijskich szlaków!:)
Zapraszam na nowego vloga!

Aktywnosc fizyczna powinno sie uprawiac caly rok, a nie tylko przed latem. Strasznie mnie irytuje te stwierdzenie, ze idzie wiosna wiec czas budowac forme wrr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, ilon napisał:

Aktywnosc fizyczna powinno sie uprawiac caly rok, a nie tylko przed latem. Strasznie mnie irytuje te stwierdzenie, ze idzie wiosna wiec czas budowac forme wrr. 

Dobrze gada ! Podobnie jak z "od jutra zaczynam dietę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 13.03.2018 o 12:29, ilon napisał:

Aktywnosc fizyczna powinno sie uprawiac caly rok, a nie tylko przed latem. Strasznie mnie irytuje te stwierdzenie, ze idzie wiosna wiec czas budowac forme wrr. 

ilon, jestem osobą aktywną cały rok;) I myślę, że każdy z nas wie dobrze o co w tym chodzi. Poza tym, sport to zdrowie (chyba, że zawodowy) i każdy ale to każdy pretekst by zmotywować kogoś do chociaż odrobiny aktywności jest dobry!

Przy okazji zapraszam Wszystkich na kolejnego vloga!
Tym razem śnieg w Kalifornii!:)
Enjoy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Ci sie wcinać w wątek ale w tytule jest nie Vlog a Vlogi ;)  także też coś dorzucę. 

 Naprawdę robią kupę dobrej roboty, są z moich okolic :) i fajnie się ich ogląda. 

ostatni film:

 

Tutaj reszta:

https://www.youtube.com/channel/UCVln5I2ZTqb6HXDVXF_V6pA/videos

 i na koniec strona z blogiem

https://wags.life/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! To i ja się podzielę świeżutkim vlogiem :) Wielu z Was pewnie zna IHOP ale mi się udało w końcu odwiedzić pierwszy raz. Fajne miejsce na śniadania no i klasyczne pancakes, które to się widziało w kreskówkach, ociekające syropem klonowym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...