Skocz do zawartości

Zakup w Walmarcie i przewóz do Polski aparatu fotograficznego.


Marcin Sternad

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Joanna30 napisał:

O, dzięki wielkie za chęć pomocy :D

Co do DHL, to dwa razy wypełniałam już u nich kwestionariusz na stronie. Ani razu się do mnie nie odezwali. Zadzwoniłam na polską infolinię, to mi właśnie pani powiedziała, że u nas w Polsce nie mają usługi Global Mail i że ona nie wie, jaka firma w Polsce współpracuje z DHL w zakresie takich przesyłek. No i dupa blada.

To nie jest Twój problem. Nękaj ich bez ustanku. Masz dowód nadania więc nie daruj. To nie Twoje zmartwienie co i komu zlecili. DHL jest zlecenibiorcą i to oni odpowiadaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 13.01.2018 o 16:24, andyopole napisał:

To nie jest Twój problem. Nękaj ich bez ustanku. Masz dowód nadania więc nie daruj. To nie Twoje zmartwienie co i komu zlecili. DHL jest zlecenibiorcą i to oni odpowiadaja. 

Skontaktowałam się ze sklepem Linkinów i ich troszkę ponękałam. Rezultat jest taki, że oddali mi kaskę ;)

Także mogę zamawiać na nowo. Ino tym razem do Stanów, bo zaś zaginie w Warszawie :D

@kzielu będziesz w lutym w Polszy, czy jednak nie? Bo jeśli nie, to się będę uśmiechać do @ilon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joanna30 napisał:

Skontaktowałam się ze sklepem Linkinów i ich troszkę ponękałam. Rezultat jest taki, że oddali mi kaskę ;)

Także mogę zamawiać na nowo. Ino tym razem do Stanów, bo zaś zaginie w Warszawie :D

@kzielu będziesz w lutym w Polszy, czy jednak nie? Bo jeśli nie, to się będę uśmiechać do @ilon :D

No będę - problem w tym że dosłownie dzisiaj popołudniu wylatuje do AMS i stamtąd do Warszawy w środę...

Trochę się czasowo nie zgrało...sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Joanna30 napisał:

Spoko :) I tak dzięki, że zaproponowałeś :)

Ja czekałam, czy mi w ogóle wrócą kaskę, bo wydawać od nowa $81 nie bardzo mi się uśmiechało, więc liczyłam się z tym, że się nie zgramy :)

W takim razie chyba uśmiechnę się do Ilonki :)

Ewentualnie moi ludzie z PL beda tutaj za jakies 2-3 tygodnie i moga zabrac spowrotem do PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w temacie zasadniczym tego watku. Pewnie znajdzie sie ktos kto zna biznes z NYC pod nazwa ADORAMA. Handluja sprzetem m. in. fotograficznym a ja poluje na pewien factory refurbished model aparatu. Maja dobra cene ale poniewaz biznes jest nieczynny w szabas to nie wiadomo czy to nie jakiej "ajwaj". Wprawdzie do 30 dni jest mozliwosc zwrotu ale nie chce mi sie bawic w odsylanie. Bede wdzieczny za opinie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Bede wdzieczny za opinie.:D

Wielokrotnie kupowalem od nich i nie mialem problemow, kilka tysiecy tam lekko zostawilem. Raz zapomnieli jakies drobne gadzety dolozyc, wyslalem maila, dostalem przeprosiny i za dwa dni to co brakowalo doslali. Nie wiedzialem nawet ze maja fizyczny sklep. Sa autoryzowanymi sprzedawcami Canona i Nikona, kiedys sie przymierzalem zeby kupic cos refurbished, opinie na necie byly ze to faktycznie sa z fabryki aparaty, ale w koncu nowego kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...