Skocz do zawartości

Imigracja rodzinna - reklama TV


kzielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak zwykle shithead sie popisal. Kiedy wydaje sie juz osiagnal limit swojej glupoty, potrafi wszystkich zaskoczyc.

Ciekawe ze te reklamy leca w rejonach gdzie imigracja jest stosunkowo niewielka. Przykrecanie sruby imigracyjnej spowoduje skutek odwrotny od zamierzonegp. jedynym sposobem ograniczenia imigracji jest zmniejsznie liczby wydawanych wiz turystycznych. Bo nielegalni imigranci przyjezdaja do USA glownie legalnie. Ilosc wiz wydawanych w ramach DV lottery jest naprawde niewielka w skali kraju. Nie nalezy tez ograniczac program laczenia rodzin. Sa sytuacje kiedy ludzie chca sie opiekowac swoimi rodzicami. Podobnie moze byc z bracmi I siostrami ktory wymagaja opieki. Tak czy inaczej tak ostatnia kategoria ma tak dlugi okres oczekiwania ze jest malo praktyczna (15 lat czekania?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tipitoe napisał:

Ciekawe ze te reklamy leca w rejonach gdzie imigracja jest stosunkowo niewielka. 

Bingo. Ludzie ktorzy mieszkaja w rejonach gdzie imigracja JEST wielka przewaznie albo maja zupelnie umiarkowane opinie o imigrantach, albo rozumieja ze imigracja jest absolutnie potrzebna, ze bez niej cale kawaly USA by sie zupelnie zawalily. 

Ale wiecie. To jest niuans. Orange ogre nie wie co to znaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, kzielu said:

Megan - bylas tu wiele razy wiec dobrze wiesz ze diversity nie jest zadnym problem od dawna, w zwiazku z tym loteria nie wnosi nic poza wpuszczaniem przypadkowych ludzi.

Może patrzę na DV przez pryzmat personalnych doświadczeń - bo gdyby nie ta loteria tow życiu bym pewnie do US nie emigrowała :) 

Fakt faktem liczba tych wiz to kropla w może całej imigracji, wiec nie tym sie powinni zajmować wg mnie jak juz faktycznie chcą coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MeganMarkle napisał:

wiec nie tym sie powinni zajmować wg mnie jak juz faktycznie chcą coś zmienić

Tu nie chodzi o zmiany w prawie imigracyjnym... tu chodzi o propagande, o nastawieniu negatywnie amerykanow przeciwko jakiejkolwiek imigracji. Ludzi z "shithole countries" bo wiadomo, nie biali. Ludzi z Europy bo wiadomo, zabieraja prace amerykanom. Ludzi z Meksyku bo wiadomo, gwalciciele i dealerzy narkotykow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogolnie na tematy polityczne rzadko kiedy sie wypowiadam, a w pracy to juz w ogole przy tych fanach Donalda. Wlasnie byla zacieta dyskusja, ze przeciez on taki dobry i ze media tylko przekrecaja jego slowa, ze on wcale nie powiedzial nic o shithole countries. A nawet jesli powiedzial to... w sumie mial racje! Troche skomentowalam ta sytuacje no bo bez przesady. To oczywiscie naskoczyli na mnie, ze ja jestem 'zle nastawiona' i ze to 'najlepszy prezydent jakiego mielismy do tej pory'. Boziu, dobrze ze to piatek. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cee napisał:

Czy to nie jest przypadkiem nadmuchana bańka?

Czy CO nie jest nadmuchana banka? Fakt ze prezydent USA tak bezczelnie rasistowsko sie wymawia w gronie innych politykow? Fakt, ze obraza wiekszosc panstw, wlacznie z historycznymi sojusznikami? Fakt ze jest nastawiony anty-imigracyjnie? Fakt ze to czlowiek bez hamulcow? Bez jakiejkolwiek wiedzy na temat prawa, rzadu amerykanskiego, historii, teorii politycznej/ekonomicznej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...