Skocz do zawartości

Imigracja rodzinna - reklama TV


kzielu

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ciekawych.

Rodowe nazwisko Trumpa zostalo zmienione. Jego dziadek nazywal sie Drumpf. jako mlody czlowiek mial troche na pienku z niemiecka wladza I uciekl do Stanow zeby nie byc wcielonym do wojska (koniec XiX wieku). Wyladowal jak wiekszosc w NY. Ale ze mial w sobie zylke "przedsiebiorcy" to szybko przeniosl sie do Los Angeles. Tam dorobil sie budki z hot-dogami. Nie zagrzal tutaj zbyt dlugo miejsca. Wyruszyl na polnoc w poszukiwaniu zlota. Dosyc szyblo wpadl na pomysl ze lepszym rozwiazaniem jest zalozenie saloon-burdelu. Kiedy goraczka zlota opadla wrocil do NY I nastepnie do Niemiec. Znalazl zone I razem wrocili za ocean. Malzenstwo trwalo tylko kilka lat gdyz stal sie jedna z ofiar grypy hiszpanki. Pozostawil zone I syna. Wlasnie zona miala smykalke do interesow. Niewielkie pieniadze jakie im zostawil zainwestowali w nieruchomosci. Glownie polegalo to na odrestaurowywaniu starych domow I ich sprzedazy. Ojciec Trumpa przejal paleczke I zaczal inwestystycje na wieksza skale, glownie w budynki ktore mialy byc zakwaterowaniem dla klasy robotniczej. Po pewnym czasie okazalo ze stosowano praktyki dyskryminacyjne wobec osob o innym kolorze skory. W efekcie wytoczono mu kilka spraw sadowych. Ojciec Trumoa nigdy nie kryl sie ze swoim rasizmem. Byl aktywnym czlonkiem Ku Klux Klanu. Jak wszyscy wiedza Donald otrzymal pieniadza od ojca,. Nie byla to jednak jakas zawrotna suma. Majatku dorobil sie na renowacji budynku przy 42 ulicy (obecnie Hyatt Hotel). 

Jego obecny problem powiazan z Rosjanami sugeruje ze firma ktora zarzadza to nic innego jak pralnia brudnych pieniedzy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja to wszystko wiem. Co nie zmienia faktu że dyskusja jest na temat tego że ktoś powiedział że ktoś stwierdził i użył takich słów. Jak wyjdzie ktoś z białego domu i powie że Trump rozdaje pieniądze na 5th Avenue to też w to uwierzysz? Żeby było jasne to nie mówię że tak nie było.

 

Btw na samym początku tekstu jest błąd bo meeting był w Tuesday a nie Thursday.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, cee said:

Btw na samym początku tektury jest błąd bo meeting był w Tuesday a nie Thursday. emoji12.png

Mylisz spotkania, ale to nic dziwnego: teraz prawie codziennie jest jakies spotkanie w tej sprawie, bo im sie grunt pali pod ****.  Wtorek to byla wieksza grupa kongresmenow i z kamerami (mozna obejrzec albo znalezc transkrypcje [1]), w czwartek spotkanie w Oval Office z senatorami.

A tak BTW, nie mam zadnych podstaw do tego zeby nie wierzyc oficjalnej wypowiedzi Senatora USA.

[1] https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/remarks-president-trump-meeting-bipartisan-members-congress-immigration/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz spotkania, ale to nic dziwnego: teraz prawie codziennie jest jakies spotkanie w tej sprawie, bo im sie grunt pali pod ****.  Wtorek to byla wieksza grupa kongresmenow i z kamerami (mozna obejrzec albo znalezc transkrypcje), w czwartek spotkanie w Oval Office z senatorami.
A tak BTW, nie mam zadnych podstaw do tego zeby nie wierzyc oficjalnej wypowiedzi Senatora USA.
A to możliwe. Ten wtorkowy właśnie oglądałem na żywo i myślałem że później zamknęli drzwi poprostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...