Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, pelasia napisał:

A widzisz wstawiłam na "tylko ja" i cholera mnie wyrzucili z tej opcji po kliknięciu na formę płatności. No ale widzę, że ktoś siedział i szpiegowal :ph34r:, bo to była kwestia 3 minut...ale wpadłam LOL 

Szpiegów uprasza się o dobrowolne wpłacenie dodatkowych $5.:D Wtedy Wasza wscibskosc może zostanie Wam wybaczona.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jackie napisał:

 

Ha ha, ja również! :D

 

No dobrze, moja droga. Jako osoba funkcyjna  na Tym forum zostałaś ukarana obowiązkiem wpłaty dodatkowych $20 na WOŚP. Proszę przyjąć to wyróżnienie z należytą pokorą i sięgnąć po CC bez zbędnej zwłoki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, andyopole napisał:

No dobrze, moja droga. Jako osoba funkcyjna  na Tym forum zostałaś ukarana obowiązkiem wpłaty dodatkowych $20 na WOŚP. Proszę przyjąć to wyróżnienie z należytą pokorą i sięgnąć po CC bez zbędnej zwłoki. :D

 

Na WOŚP wpłacamy co roku. W tym roku zamiast $100: dwie stówki :)  Aż za dobrze wiem co to znaczy patrzeć jak dziecko umiera bo nie ma sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jackie napisał:

 

Na WOŚP wpłacamy co roku. W tym roku zamiast $100: dwie stówki :)  Aż za dobrze wiem co to znaczy patrzeć jak dziecko umiera bo nie ma sprzętu.

Dwie dyszki żałujesz? No nie bądź sknera jak @ilon, ktora siedzi na siłowni i udaje że nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vlade napisał:

Zeby ich zachecic przydaloby sie zeby to przechodzilo przez jakas oficjalna, zarejestrowana fundacje w stanach, tak zeby sobie mogli od dochodu odliczyc.

Nie wiedziałem o tym ale zajrzałem teraz na pocztę. Każdy kto wplacil datek za pomocą powyższego linku dostanie poczta potwierdzenie, ktore moze sluzyc do odliczenia od dochodu przed opodatkowaniem. Jesli ktos nie dostal potwierdzenia proponuje wniesc kolejną wpłatę, az do skutku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...