Skocz do zawartości

Nielegalnie


adi4912

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat zdecydowanie do zamknięcia. Trzeba będzie odsyłać tutaj tych wszystkich niedowiarkow którzy uważają że Polacy już do Stanów nielegalnie nie jeszcze i desperacko nie próbują legalizowac pobytu.  :P

Tutaj pan przykładowo już do końca życia będzie nielegalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Roelka napisał:

Temat zdecydowanie do zamknięcia. Trzeba będzie odsyłać tutaj tych wszystkich niedowiarkow którzy uważają że Polacy już do Stanów nielegalnie nie jeszcze i desperacko nie próbują legalizowac pobytu.  :P

Tutaj pan przykładowo już do końca życia będzie nielegalnie. 

a dlaczego do zamkniecia. Porozmawiajmy o konswekwencjach. 

Ciekawi mnie jak wyglada wylot takiej osoby z kraju. Ciekawe takze jest czy taka osoba moze isc do ambasady po wize w kraju ? Bo przeciez wylot nie jest taki wazny, liczy sie wlot. 

Zawsze mnie to zastanawia. USA taki gigant, a byle bolek moze przekroczyc granice. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w ambasadzie zobacza ze facet ma w papierach date wylotu z USA.. a nie ma daty wlotu? To juz bedzie zastanawiające. :P Zakladam, ze amabsada ma dostep do takich informacji, ale kto wie.

Ciekawa jestem jak dostal sie do USA. Przeplynal ocean? Skoczyl przez plot? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roelka napisał:

 

Ciekawa jestem jak dostal sie do USA. Przeplynal ocean? Skoczyl przez plot? :P

Jak się dostał? W b.prosty sposób-pewnie przez Kanadę gdzie wiz nie potrzeba, a granica z USA o długości 7k jest najmniej strzeżoną granicą świata. Jak ktoś ma ździebko odwagi to przejdzie sam. A dla tych mniej odważnych są "pomagacze"(widziałem ogłoszenie na Bazarynce), którzy za drobne $7000 przewiozą delikwenta do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ilya_ napisał:

a dlaczego do zamkniecia. Porozmawiajmy o konswekwencjach. 

Ciekawi mnie jak wyglada wylot takiej osoby z kraju. Ciekawe takze jest czy taka osoba moze isc do ambasady po wize w kraju ? Bo przeciez wylot nie jest taki wazny, liczy sie wlot. 

Zawsze mnie to zastanawia. USA taki gigant, a byle bolek moze przekroczyc granice. :( 

Wrócić może tak jak przyjechał, tj przez zieloną granicę-a wtedy konsekwencji żadnych nie będzie.

Pojdzie po wizę do ambasady USA i tym razem przyjedzie legalnie. I tak bym mu radził zrobić.

Bo naprawdę-w obecnych czasach nie ma żadnego sensu siedzieć całe życie w USA nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jkb zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...