Skocz do zawartości

Wysylka sprzetu.


kopan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak wyglada sprawa wysylki sprzetu (aparat i 3 obiektywy) do Polski. Chodzi mi konkretnie jesli np ktos jedzie filmowac wesele do Polski i chce czeac sprzetu wyslac paczka to czy nalezy sie spodziewac oplat celnych. 

Od razu uprzedze ze nie - sprzet nie jedzie na handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, kopan napisał:

Witam. Jak wyglada sprawa wysylki sprzetu (aparat i 3 obiektywy) do Polski. Chodzi mi konkretnie jesli np ktos jedzie filmowac wesele do Polski i chce czeac sprzetu wyslac paczka to czy nalezy sie spodziewac oplat celnych. 

Od razu uprzedze ze nie - sprzet nie jedzie na handel.

Jasne ze tak. Nikt przeciez nie uwierzy ze ktokolwiek by wyslal paczka po to zeby uzywac, szczegolnie tak minimalna ilosc sprzetu jak aparat i 3 obiektywy. Wiekszosc pro z tona sprzetu pakuje je do duzych skrzyn Pelicana i nadaje jako bagaz. Aparat i 3 szkla mozna spokojnie wiezc w podrecznym przeciez - ja wiozlem 300/2.8 + 3 inne szkla, dwa body i mase innych rzeczy - CRJem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kopan napisał:

Dzieki. Niby tak tylko w podrecznym bedzie dugi taki zestaw wiec ten tez teotetycznie moze zostac uznany ze do sprzedazy. Majac dwa chuba jeszcze gorzej moze to wygladac. Dlatego pomyslalem o wysylce.

Zalezy jakie szkla, ale jezeli nie jakies super dlugie telephoto to wszystko powinno sie dac upchnac do plecaka ktory wchodzi jako carry-on. Jezeli widac ze ktos to bedzie uzywal a nie wszystko jest brand new, z nierozpakowanymi paskami do puszek to nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Co tu sie wyprawia? Mnie wcale nie zalezy na nabijaniu postow.:D

Andy, jednym paluszkiem naciśnij na "dodaj odpowiedz" i poczekaj, jesli sie nic nie dzieje, to odśwież stronę, zamiast klikać ponownie na dodaj odpowiedz. Nie wiem co sie dzieje, ale odpowiedzi sie dodają ale strona sie nie ładuje automatycznie i nie odświeża,  dlatego wiekszosc postów wyskakuje podwójnie lub potrójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, pelasia napisał:

Andy, jednym paluszkiem naciśnij na "dodaj odpowiedz" i poczekaj, jesli sie nic nie dzieje, to odśwież stronę, zamiast klikać ponownie na dodaj odpowiedz. Nie wiem co sie dzieje, ale odpowiedzi sie dodają ale strona sie nie ładuje automatycznie i nie odświeża,  dlatego wiekszosc postów wyskakuje podwójnie lub potrójnie.

"Jednym paluszkiem" to wiesz. ;) Niech się tym administracja martwi. Chyba ze im zależy na ilości postów. Kto ich tam wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...