Skocz do zawartości

Wysylka sprzetu.


kopan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wracając do tematu. Jeśli ten sprzęt fotopstryka jest tak cenny i w takiej ilości że może zachodzić podejrzenie o przeznaczeniu handlowym jest inna, legalna droga. Przy przywozie zgłasza się całość jako przywóz tymczasowy i deklaruje wywóz w drodze powrotnej. Nie pamietam dokladnie ale w nomenklaturze celnej jest to bodaj Deklaracja (Manifest) ATR. Przy wyjeździe z UE pokazujesz te wszystkie słoiki i resztę celnikowi, dostajesz pieczątkę że wywiezione i fertig.

Legalnie i bez zmartwień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Joanna30 napisał:

Już zgłosiłam Adminowi podwójne posty :D

Witajcie,

próbuję ustalić przyczynę pojawienia się problemu z dublującymi się postami. Twórcy oprogramowania tego forum nie znają takiego problemu. Przeanalizowałem ostatnie kilkaset postów i wychodzi na to, ze duble są nierugularne - nie jest więc to sprawa wszystkich postów.. Jednym się pojawiają, a innym nie. Nie zależy to od osobym, ani od działu forum. Czasami zdarzały się tez potrójne wpisy. Osoby, które mają problem z dublami bardzo proszę o kilka informacji (tu lub na priv):

1. może zauważyliście czy duble pojawiają się podczas pisania postów na komputerze czy tez np. przy użyciu telefonu (a może nie ma to znaczenia)?

2. czy korzystacie z "Tapatalk"? (aplikacja do użytkowania wielu for na raz)

3. czy pisząc posty macie sytuację gdy mimo kliknięcia na "Dodaj odpowiedź" nic się nie dzieje więc dla pewności kilkacie ponownie? Czy może równocześnie zauważyliście może np. zwolnienie działania całego forum?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Admin said:

1. może zauważyliście czy duble pojawiają się podczas pisania postów na komputerze czy tez np. przy użyciu telefonu (a może nie ma to znaczenia)?

2. czy korzystacie z "Tapatalk"? (aplikacja do użytkowania wielu for na raz)

3. czy pisząc posty macie sytuację gdy mimo kliknięcia na "Dodaj odpowiedź" nic się nie dzieje więc dla pewności kilkacie ponownie? Czy może równocześnie zauważyliście może np. zwolnienie działania całego forum?

1. Nie ma to znaczenia. (zarowno przegladarka na laptopie jak i android)

2. Nie

3a. Dokladnie tak to wyglada. Nieregularnosc pewnie wynika z faktu, ze stali bywalcy forum juz nauczyli sie sprawdzac czy post sie pojawil, za nim ponownie klikna 'submit reply'

3b. Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, jestem w stanie to zachowanie odtworzyc za kazdym razem. Przy wysylaniu powyzszego posta kliknalem 'Submit Reply', button sie zmienil sie na 'Saving' na 2-3s. Potem wrocil 'Submit Reply' i wygladalo jakby sie nic nie stalo. Nie wyczyscilo formularza w ktorym pisze odpowiedz, nie pojawil sie post, nie odswiezylo w zaden sposob strony. Moglbym pewnie klikac Submit Reply w nieskonczonosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, jestem w stanie to zachowanie odtworzyc za kazdym razem. Przy wysylaniu powyzszego posta kliknalem 'Submit Reply', button sie zmienil sie na 'Saving' na 2-3s. Potem wrocil 'Submit Reply' i wygladalo jakby sie nic nie stalo. Nie wyczyscilo formularza w ktorym pisze odpowiedz, nie pojawil sie post, nie odswiezylo w zaden sposob strony. Moglbym pewnie klikac Submit Reply w nieskonczonosc.

Teraz mi sie za to pojawilo "New posts within a short time frame are limited. Please wait 6 seconds before submitting." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...