Skocz do zawartości

Wysylka sprzetu.


kopan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, Admin napisał:

Witajcie,

próbuję ustalić przyczynę pojawienia się problemu z dublującymi się postami. Twórcy oprogramowania tego forum nie znają takiego problemu. Przeanalizowałem ostatnie kilkaset postów i wychodzi na to, ze duble są nierugularne - nie jest więc to sprawa wszystkich postów.. Jednym się pojawiają, a innym nie. Nie zależy to od osobym, ani od działu forum. Czasami zdarzały się tez potrójne wpisy. Osoby, które mają problem z dublami bardzo proszę o kilka informacji (tu lub na priv):

1. może zauważyliście czy duble pojawiają się podczas pisania postów na komputerze czy tez np. przy użyciu telefonu (a może nie ma to znaczenia)?

2. czy korzystacie z "Tapatalk"? (aplikacja do użytkowania wielu for na raz)

3. czy pisząc posty macie sytuację gdy mimo kliknięcia na "Dodaj odpowiedź" nic się nie dzieje więc dla pewności kilkacie ponownie? Czy może równocześnie zauważyliście może np. zwolnienie działania całego forum?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Nie uzywam tapatalk.  Duble pojawiaja mi sie zazwyczaj jak pisze na telefonie.

Klikam "dodaj odpowiedz", na pare sekund zamienia sie w "zapisuje" a potem znowu przechodzi w "dodaj odpowiedz". I wtedy strona wyglada jakby nie dodala mojego postu. Juz ogarnelam zeby nie dodawac ponownie posta, ten sam sie pojawia jak odswiezam stronke. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xarthisius napisał:

Tak btw, jestem w stanie to zachowanie odtworzyc za kazdym razem. Przy wysylaniu powyzszego posta kliknalem 'Submit Reply', button sie zmienil sie na 'Saving' na 2-3s. Potem wrocil 'Submit Reply' i wygladalo jakby sie nic nie stalo. Nie wyczyscilo formularza w ktorym pisze odpowiedz, nie pojawil sie post, nie odswiezylo w zaden sposob strony. Moglbym pewnie klikac Submit Reply w nieskonczonosc.

Teraz mi sie za to pojawilo "New posts within a short time frame are limited. Please wait 6 seconds before submitting." 

Dziękuję za opis. Właśnie doświadczyłem tego samego, więc już wiem jak to opisać informatykom. Mam nadzieję, że do jutra to naprawimy.

Na szybko wprowadziłem blokadę na zamieszczanie postów częściej niż co 10 sekund i stąd ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ Duble mialem zarowno na PC biurkowym (W10) w pracy jak i na telefonie (Android). Zaczalem zwracac na to uwage, kliniecie w "odpowiedz" RAZ I wyskakuja trzy moje, identyczne posty.

2/ tapatalka nie uzywam.

Pare tygodni temu miewalem problemy z "cytowaniem". Np. zacytowalem kogos ale ostatecznie prezd nacisnieciem "odpowiedz" rozmyslilem sie i po decyzji o wycofaniu nie moglem wykasowac wpisu. Musialem wyjsc I wejsc z watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie informacje. Zmieniliśmy pewne rzeczy na serwerze i wydaje mi się, że ten problem został wyeliminowany. Proszę o weryfikację i informację jeśli nadal podwójne posty będą się pojawiać (a w zasadzie gdy kliknięcie "Dodaj odpowiedź" nie odświeży ekranu i będzie kusiło do pononego klikania :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...