Skocz do zawartości
suda

Troy MI - pytanie o zarobki

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Widze, ze czeka Cie fajna przygoda zwiazana z mozliwoscia przyjazdu do USA. Bylem w podobnej sytuacji rok temu, przyjechalem i poki co nie zaluje. Rowniez jestem na wizie L1 i firma wlasnie aplikuje na wize EB1 kat. 3 dla mnie. Chcialem dodac, ze na wize L1A wystarczy sprawowac funkcje menadzerskie przez min. 1 rok w ciagu ostatnich 3 lat w oddziale amerykanskiej firmy poza USA. Wszystko w sumie zalezy od firmy sponsorujacej i prawnika. Jesli Ci napisza dobry support letter nie powinno byc problemu z otrzymaniem wizy. Ja pozytywna decyzje z USCIS dostalem po 5 dniach od zlozenia wniosku (firma wykupila premium processing). Ogolnie procesem wizowym nie ma sie co przejmowac o ile nie ma zadnego kombinowania.

Ja mieszkam w Connecticut i zarobki rzedu $90-100k na stanowisku menadzerskim nie sa zbyt wygorowane. Co prawda Twoja firma jest dosyc mala i podejrzewam, ze w MI powinno byc nieco taniej niz w CT. Sprawdz sobie dokladnie okolice, w ktorej zamierzasz mieszkac, bo w Detroit moze byc roznie z bezpieczenstwem.  Nie mniej jednak przynjamniej na poczatku nie spodziewaj sie, ze Twoj standard zycia wzrosnie, jesli w Polsce zarabiacie dosyc dobrze. Ale mimo wszystko ze wzgledu na przygode bym sprobowal.

Trzymam kciuki i pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz