Skocz do zawartości

Troy MI - pytanie o zarobki


suda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Widze, ze czeka Cie fajna przygoda zwiazana z mozliwoscia przyjazdu do USA. Bylem w podobnej sytuacji rok temu, przyjechalem i poki co nie zaluje. Rowniez jestem na wizie L1 i firma wlasnie aplikuje na wize EB1 kat. 3 dla mnie. Chcialem dodac, ze na wize L1A wystarczy sprawowac funkcje menadzerskie przez min. 1 rok w ciagu ostatnich 3 lat w oddziale amerykanskiej firmy poza USA. Wszystko w sumie zalezy od firmy sponsorujacej i prawnika. Jesli Ci napisza dobry support letter nie powinno byc problemu z otrzymaniem wizy. Ja pozytywna decyzje z USCIS dostalem po 5 dniach od zlozenia wniosku (firma wykupila premium processing). Ogolnie procesem wizowym nie ma sie co przejmowac o ile nie ma zadnego kombinowania.

Ja mieszkam w Connecticut i zarobki rzedu $90-100k na stanowisku menadzerskim nie sa zbyt wygorowane. Co prawda Twoja firma jest dosyc mala i podejrzewam, ze w MI powinno byc nieco taniej niz w CT. Sprawdz sobie dokladnie okolice, w ktorej zamierzasz mieszkac, bo w Detroit moze byc roznie z bezpieczenstwem.  Nie mniej jednak przynjamniej na poczatku nie spodziewaj sie, ze Twoj standard zycia wzrosnie, jesli w Polsce zarabiacie dosyc dobrze. Ale mimo wszystko ze wzgledu na przygode bym sprobowal.

Trzymam kciuki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...