Skocz do zawartości

Czy kupie to w USA??


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie- może dziwne ale mnie dręczące - czy w stanach da sie kupić kosmetyki L'oreal ? Nie udało mi sie nigdzie tam ich znaleźć :( i czy uda mi sie kupić lubczyk - świeży lub jako sproszkowaną przyprawę? To moja ulubiona przyprawa do zupy, tymczasem w WholeFoods nie znalazłam a zapytany pan nie wiedział nawet o czym mowię... 

wypowiedzcie sie lokalsi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Potwierdzam Loreal jest prawie wszędzie, ja akurat kupuję loreala kosmetyki do włosów w Meijer. Żeby nie latać po sklepach możesz wejsć na stronę cvs, walgreens, targeta lub walmarta, wyszukać co potrzebujesz i sprawdzić, czy jest w lokalnym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ziół - w lubczyk radzę zaopatrzyć się w PL. Zioła są w USA bardzo drogie, duża paczka majeranku w PL to mniej niż 5zł, tutaj ta sama ilość $8. Zresztą, po cenie lubczyku też widać. Jak już osiądziesz gdzieś na dłużej, to świetnym pomysłem jest przynajmnej balkonowy ogródek z ziołami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MeganMarkle napisał:

Mam takie pytanie- może dziwne ale mnie dręczące - czy w stanach da sie kupić kosmetyki L'oreal ? Nie udało mi sie nigdzie tam ich znaleźć :( 

Loreal jest, ale jak bylam niemile zaskoczona, jak MaxFactora nigdzie nie umialam znalezc. Teraz to na amazonie przynajmniej idzie cos kupic, ale raczej maly wybor. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, mola said:

A co do ziół - w lubczyk radzę zaopatrzyć się w PL. Zioła są w USA bardzo drogie, duża paczka majeranku w PL to mniej niż 5zł, tutaj ta sama ilość $8. Zresztą, po cenie lubczyku też widać. Jak już osiądziesz gdzieś na dłużej, to świetnym pomysłem jest przynajmnej balkonowy ogródek z ziołami :) 

Zgadzam się co do pomysłu z ogródkiem ale niestety znam siebie i wiem że nie ma szans żebym to ogarnęła :/ juz i tak wystarczy, że w US będę musiała sie przestawić na gotowanie i jedzenie tylko w domu, a wiec trzeba będzie dużo planować, robić duże zakupy z wyprzedzeniem itp... Bo tam poprostu nie ma jak jeść zdrowo na mieście :/ nie ma opcji ze zapomnę coś wziąć do pracy i kupie sobie zdrową kanapkę czy sałatkę, a przynajmniej wybór z tego co zobaczyłam jest bardzo bardzo marny... i wszędzie w składzie cukier albo corn syrup - najgorsze zło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...